swimming pool
Ta oferta ma już kilka dni i dostępność oraz ceny mogły się już zmienić.
Rejsy

Swimply - Airbnb dla basenów

Zarezerwuj prywatny basen w każdym zakątku świata dzięki tej stronie

Opublikował/a
Agata·8.06.2021
Udostępnij

Ta strona działa podobnie jak Airbnb. Tylko zamiast noclegów można wynająć sobie prywatny basen. Przedstawiamy Wam Swimply!

Szczegóły

Nie każdy ma basen w swoim domu, często też nie każdy nocleg, który wynajmujemy podczas urlopu również go nie posiada. A tak miło by było po prostu odświeżyć się po całym dniu zwiedzania i wskoczyć sobie do basenu!

Swimply, nazywane też „Airbnb dla basenów”, to platforma internetowa, na której można znaleźć prywatne miejsca do pływania dla Ciebie i Twoich znajomych, aby się zrelaksować i... popracować nad opalenizną.

Jak to działa? Podobnie jak Airbnb, właściciel basenu wstawia swoją ofertę basenu ze zdjęciami oraz ceną za godzinę, która może się różnić od terminu. Użytkownicy mogą zarezerwować basen na stronie oraz zostawić potem recenzję.

Na stronie można zarezerwować różne rodzaje basenów, są także oferty z dodatkowymi atrakcjami takimi jak wanna z hydromasażem, grill i itp.

Twórcy portalu twierdzą, że pomysł narodził się wtedy, gdy sami poprosili sąsiada o odpłatne skorzystanie z jego basenu.

Swimply dopiero się rozwija i na razie ma baseny w 20 stanach w USA i Kanadzie, ale liczymy na to, że wkrótce do listy dołączy wiele innych krajów. Sprawdźcie sami, jak to funkcjonuje na stronie Swimply tutaj.

Tagi

NietypoweLato