Różne
Badacz historycznych pubów w Anglii
Udostępnij
bar, beer, pub

Zostań badaczem brytyjskich pubów - to hrabstwo szuka może właśnie Ciebie!

Hrabstwo Lincolnshire szuka badacza, który udokumentuje historię jego pubów.

Szczegóły

Na stanowisko Heritage Project Officer (Kierownik ds. Projektów Dziedzictwa Historycznego) poszukiwana jest osoba entuzjastyczna i kreatywna, która przez rok będzie koordynować i pomagać przy realizacji nowego projektu "Inns on the Edge" (Karczmy na uboczu).

Projekt będzie obejmował badanie i rejestrowanie historii architektonicznej oraz społecznej pubów znajdujących się na odcinku 50 mil wzdłuż wybrzeża Lincolnshire. Projekt jest na tyle ważny, gdyż brakuje lokalnych zapisów historycznych tych miejsc, a także by pomóc sektorowi hotelarskiemu i gastronomicznemu podnieść się z kryzysu wywołanego przez pandemię i zapobiec zamknięciu pubów.

Kierownik projektu będzie także współpracować z partnerami i społecznościami w celu promowania i celebrowania wartości historycznych pubów Lincolnshire dla społeczeństwa, turystyki i lokalnej gospodarki m..in. za pośrednictwem mediów społecznościowych czy zorganizowaniem wystawy na zakończenie projektu.

Idealny kandydat na stanowisko musi umieć „promować i celebrować” kulturę pubów oraz umieć inspirować i docierać do różnych grup odbiorców. Oprócz tego należy dobrze rozumieć społeczną i ekonomiczną rolę pubów. A jak wiadomo - tylko z książek takiej wiedzy i obycie się nie nabędzie, gdyż w takich miejscach trzeba po prostu bywać. Oczywiście doświadczenie w sektorze dziedzictwa kulturalnego jest mile widziane, wykształcenie z podobnej dziedziny (np. architektura, historia, konserwacja zabytków, dziedzictwo kulturalne itp.).

Oferowane jest wynagrodzenie w wysokości 25 991 - 28 672 GBP, wraz z świadczeniami na emeryturę, kompleksowym pakietem świadczeń obejmującym programy rabatowe, dojazd do pracy oraz wsparcie i rozwój zawodowy.

Czy bylibyście gotowi przez cały rok dbać o dobre imię pubów? Aplikujcie na stanowisko! UWAGA - termin składania podań to 3 MAJA! Spieszcie się zatem.

Podania można wysyłać tutaj.

Tagi

Nietypowe