Bali
Różne

Bali otwiera się na międzynarodowe loty - Polska na zielonej liście!

Data otwarcia: 14 października

Opublikował/a
Agata
14.10.2021
Udostępnij

Bali właśnie podało listę 19 krajów, z których podróżni będą mogli przylecieć na wyspę. Na zielonej liście znalazła się m.in. Polska!

Szczegóły

Od 14 października obywatele następujących krajów będą mogli już od tego dnia odwiedzać Bali: Polska, Liechtenstein, Włochy, Francja, Portugalia, Hiszpania, Szwecja, Węgry, Norwegia, Chiny, Indie, Japonia, Korea Południowa, Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Nowa Zelandia, Kuwejt, Bahrajn i Katar przy przestrzeganiu oczywiście wymogów rządu Indonezji.

Kraje zostały wybrane na podstawie danych wskazujących na niski poziom zachorowań na COVID-19, powiedział Luhuta Binsar Panjaitana, minister spraw morskich i inwestycji Indonezji.

Podróżni z tych krajów mogą wjeżdżać na wyspy Bali i Riau, o ile przestrzegają wymagań przed i po przybyciu, powiedział Luhut.

Kwalifikujący się podróżni muszą być w pełni zaszczepieni drugą szczepionką przyjętą co najmniej 14 dni przed podróżą do Indonezji, posiadać ubezpieczenie na leczenie Covid-19 o wartości co najmniej 100 000 USD i opłacić własne zakwaterowanie podczas pięciodniowego okresu kwarantanny.

Źródło: https://edition.cnn.com/travel/article/bali-riau-indonesia-tourism-reopening-intl-hnk/index.html

Zdjęcia

Tagi

Koronawirus