Skypool, The Communication Group plc
Różne

Basen, w którym przepłyniesz z jednego budynku do drugiego

W Londynie powstał podwieszany sky pool! Wielkie otwarcie już wkrótce

Agata
Opublikował/a
Agata
7.05.2021
Udostępnij

Ten najnowszy sky pool w Londynie jest dosłownie zawieszony między dwoma budynkami mieszkalnymi "Embassy Gardens" na wysokości 35 metrów.

Dodatkowe informacje

Wielkie otwarcie basenu nastąpi już 19 maja! Basen jest częścią większego projektu odbudowy i rewaloryzacji w londyńskiej dzielnicy Nine Elms, z widokiem na brzeg Tamizy.

The Communication Group plc to firma nieruchomości będąca liderem w dziedzinie „placemakingu”, to zarządzanie przestrzenią publiczną oraz „tworzenie miejsca, w którym ludzie chcą przebywać”. Firma współpracuje z firmami zajmującymi się nieruchomościami, rządami, właścicielami gruntów, hotelami, kurortami, instytucjami edukacyjnymi i radami miejskimi w celu pozycjonowania, promowania i profilowania szerokiej gamy miejsc docelowych, z inwestycjami od Wielkiej Brytanii po Emiraty Arabskie.

Jest to również najbardziej uznana niezależna firma konsultingowa ds. Public relations w Wielkiej Brytanii. Ma ponad 30-letnie doświadczenie w zarządzaniu profilem wielu wybitnych organizacji, od wiodących światowych marek po szybko rozwijające się ambitne start-upy.

To naprawdę prawdziwy klejnot nowoczesnej inżynierii, a także ekskluzywny dla metropolii Londynu. Ten projekt jest zupełnie inny od pozostałych basenów infinity na świecie - tony wody zostaną dosłownie zawieszone i podtrzymane „zaledwie” na masywnych przezroczystych ścianach na wysokości 35 metrów (to ok. dziesiąte / jedenaste piętro!). Stąd będzie można pływać i odpoczywać podziwiając piękny widok na miasto .

Embassy Gardens będzie kompleksem mieszkalnym z 2000 domostwami, położonym na 15 akrach przy nowej ambasadzie Stanów Zjednoczonych i mieszczącym fantastyczny basen Sky Pool.