wizard tools
Różne

Co powiecie na noclegi jak w Gryffindorze?

Jeśli jesteś fanem Harry Pottera, musisz tu nocować!

Agata
Opublikował/a
Agata
6.08.2021
Udostępnij

Ten urokliwy domek w North Shire w Anglii został tak zaprojektowany, by wyglądał niczym pokój wspólny i dormitoria Gryffindoru. W domku znajdują się łóżka z baldachimem z czerwonymi i złotymi wykończeniami (i zasłoną zapewniającą prywatność) oraz salon z przytulnymi czerwonymi sofami i kamiennym kominkiem.

Szczegóły

Nawet łazienka jest wyjątkowa! Na ścianie przestronnego prysznica znajduje się witrażowa syrena. Ci, którzy czytali Harry Pottera i Czarę Ognia, pamiętają kultową scenę, w której Harry zakrada się do łazienki prefekta i widzi w niej podobny witraż.

Domek może pomieścić 6 osób (noc kosztuje 50 funtów od osoby): posiada kuchnię, w której można zrobić ciastka dyniowe, tartę z melasy lub cokolwiek, czego dusza zapragnie.

To także świetne miejsce na wypad w zimniejsze dni: wystarczy zabrać ze sobą swoją kolekcję książek o czarodzieju, które poczytacie przy kominku!

Czy jesteście gotowi, by wyciągnąć swoją magiczną różdżkę i udać się do tego wyjątkowego domku? Rezerwacji możecie dokonać poniżej.

--------

Zdjęcia pochodzą ze strony: https://northshire.co.uk/dorm-room/

Tagi

NietypoweZ dziećmi