WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Aqua, Blue, Body of water
Ta oferta jest nieaktualna.
Różne

Cypr NIE wymaga testu!

Na Cypr NIE jest wymagany test!

Opublikował/a
Patryk·20.07.2021
Zapisz
Udostępnij
MajCzeLipSieWrzPaźLisGruStyLutMarKwi

Szczegóły

Podaliśmy wcześniej nieprawdziwą informację, jakoby Cypr znów wymagał testów od turystów. Zweryfikowaliśmy to jednak i okazuje się, że tzw. FlightPass zastępuje SafePass (który wymaga posiadania szczepionki lub testu), co oznacza, że turyści swobodnie mogą poruszać się po wyspie. Przepraszamy wszystkich za błąd, wynika on z chaosu informacyjnego, z którym do czynienia mamy na codzień.

***

Cypr wprowadza kilka nowych obostrzeń.

Szczegółowe informacje znajdziecie TUTAJ.

SafePass wypełnicie TUTAJ. Cyprus Flight Pass wypełnicie TUTAJ.

Nowe przepisy, według rządowego biura prasowo-informacyjnego (PIO), obejmują:

  • Zawieszenie funkcjonowania obozów dla dzieci (krajowych kolonii) od 23 lipca.

  • Klienci w restauracjach, klubach nocnych, dyskotekach i innych miejscach hotelarskich, maks 10 osób na stolik. Taniec jest zabroniony, z wyjątkiem zakładów goszczących osoby, które są w pełni zaszczepione lub wyzdrowiały z Covid-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy.

  • Wprowadzenie tzw. SafePass/FlightPass we wszystkich obszarach wewnętrznych i zewnętrznych, w których gromadzi się ponad 20 osób, w tym członkowie personelu. Środek będzie obowiązywał do 31 lipca.

  • Wymagany SafePass/FlightPass przy korzystaniu z usług instytucji publicznych, prywatnych i samorządowych, w tym banków, komunikacji miejskiej, łodzi pasażerskich itp.

  • Tylko posiadacze SafePass/FlightPass mogą odwiedzać domy opieki oraz inne miejsca zakwaterowania i opieki dla osób starszych. Mieszkańcom zaleca się, aby nie opuszczali placówki, a jeśli to zrobią, po powrocie muszą przedstawić negatywny wynik szybkiego testu.

  • Obiekty, w których będą przebywać tylko osoby w pełni zaszczepione lub po rekonwalescencji, będą mogły zwiększyć wstęp z 250 do 450 w pomieszczeniach i z 350 do 500 na zewnątrz.

Źródło: TheMayor.eu

Zdjęcia

Tagi

KoronawirusBez testu
Zgłoś wątpliwości prawne