Friends
Różne

Oh, My, God! Czy Wy też oglądaliście "Reunion Przyjaciół"?

Po 17 latach od zakończenia serialu "Przyjaciele" wreszcie doczekaliśmy się ich ich ponownego spotkania. "Przyjaciele: Reunion. Ten, w którym wszyscy znów się spotykają" wywołał u nas wiele nostalgii i znowu zatęskniliśmy za szóstką serialowych Przyjaciół. Jeśli tak jak my jesteście fanami Phoebe, Moniki, Rachel, Rossa, Joey'a i Chandlera to na pewno chętnie wybierzecie się z nami do kawiarni inspirowanych właśnie nimi.

Szczegóły

Central Perk Egypt, Port Said, Egipt

Central Perk Egypt został urządzony niemal tak samo jak w serialu, są tam pomarańczowe sofy, podobny blat, menu na tablicach kredowych, taki sam serwis i kubki do kawy oraz oczywiście słynne okno Central Perk. Znajdziemy tu też pamiątki obsady "Przyjaciół", ich zdjęcia, a nawet gitarę w stylu Phoebe na ścianie, a do odkrycia jest jeszcze więcej! Więcej na stronie kawiarni tutaj.

Central Perk, Singapur

Singapur zdobył licencję na odtworzenie oryginalnej kawiarni z serialu. Nie mogło zabraknąć oczywiście pomarańczowej sofy, ogromnych kubków na kawę i innych gadżetów. Również menu prezentuje się świetnie: można zamówić sałatkę "You’re My Lobster", kurczaka ze Święta Dziękczynienia Chandlera albo żeberka "Oh My God" Janice. Podają tu też 6 tematycznych kaw każdego bohatera serialu. Więcej o kawiarnii oraz jak ją znaleźć - na stronie miejsca tutaj.

Źródło: https://www.centralperk.sg/

Central Perk Cafe, Manchester, Wielka Brytania

Ta kawiarnie znajduje się tuż przy sklepie Primark. Czeka na Was menu inspirowane serialem i Nowym Jorkiem oraz napijecie się kawy na słynnej pomarańczowej sofie. Jak ją znaleźć i co zjecie na miejscu? Wszystko znajdziecie na jej stronie tutaj.

Źródło: TripAdvisor

Cup O'Joe, Wisconsin, USA

Goście będą mogli zarezerwować trochę czasu na kultowej pomarańczowej kanapie, napić się kofeiny i posłuchać muzyki na żywo w otoczeniu urządzonym na wzór mieszkania Moniki. Co jest tutaj jeszcze fajnego? Za rezerwację kanapy kawiarnia zbiera darowizny na rzecz szpitala Children's Wisconsin w Milwaukee. Rezerwacji dokonacie na stronie Cup O'Joe tutaj.

Źródło: www.cupojoecoffee.com

Tagi

JedzonkoZ dziećmiNietypowe