chepstow, River Wye, Wales
Różne

Czy masz na tyle odwagi, by spędzić noc wisząc na klifie?

Kemping tylko dla odważnych!

Opublikował/a
Agata·23.02.2022
Udostępnij

Piraci, czy nie boicie się wysokości? Jeśli wydaje Wam się, że należycie do odważnych to spróbujcie czegoś takiego - noclegi zawieszone tuż nad klifem.

Gdzie

  • Wielka Brytania

Szczegóły

Te noclegi zapewnią Wam wszystkim dozę dreszczyku: śpi się zawieszonym na klifie na wiszącym namiocie zwanym portaledge. Stamtąd rozciąga się widok na morze, skąd można podziwiać przyrodę i odwrócić uwagę od faktu, że jest się zawieszonym nad krawędzią klifu.

W cenę nolcegu jest wliczona kolacja a także śniadanie. Nie jesteśmy pewni, czy jakiś serwis dowożący jedzenie mógłby tu dojechać, jest więc to bardzo praktyczna opcja. ;)

Noclegi są dostępne przez cały rok w zależności od dostępności. Minimalny wiek gości to 6 lat i oczywiście wszystkim dzieciom musi towarzyszyć osoba dorosła.

Nie musicie mieć żadnego wcześniejszego doświadczenia wspinaczkowego ani super umiejętności, aby móc tutaj nocować. W mieszkaniu na skraju klifu można zameldować się od 14:00 i wrócić na ląd o 10 rano następnego dnia rano!

Ten jednodniowy pobyt na kempingu na klifie jest dostępny w 4 lokalizacjach w Wielkiej Brytanii: w Braunton - Devon, Brixham - Devon (South West), Stroud - Gloucestershire i Chepstow - Gwent (Walia).

Koszt tego doświadczenia to 500 funtów* (ok. 2665 PLN) za noc dla 2 osób, śniadanie i kolacja są wliczone w cenę. Firma Buyagift ma w ofercie kody rabatowe przez cały czas, spróbujcie je zdobyć przed dokonaniem rezerwacji - możena zapisać się na ich listę mailingową, aby uzyskać dodatkowe 10 GBP zniżki, a firma wyśle Ci wiadomość e-mail, gdy będą mieli dostępne kody.

Kliknij tutaj, aby zakupić voucher (nie zapomnij zarejestrować się na ich liście mailingowej, aby uzyskać dodatkowe 10 GBP zniżki). Kod na rezerwację można otrzymać na maila lub pocztą. Czas wykorzystania kodu to 20 miesięcy.

Tagi

NietypoweKempingNatura