Różne
Dom w kształcie muszli na Karaibach
Udostępnij
Impressions and Other Assets/mujeres_3_uriblk

Dom w kształcie muszli - oryginalne noclegi na wyspie na Morzu Karaibskim

Nie musicie być syreną, żeby nocować w tak oryginalnym domu w kształcie muszli. Ten wyjątkowy dom jest dostępny na Airbnb i znajduje się w naprawdę rajskim zakątku świata - na wyspie Mujeres w Meksyku położonej wśród błękitnych wód Morza Karaibskiego.

Szczegóły

Seashell house, dosłownie tłumacząc to dom z muszli. Jego biały kolor odznacza się z daleka wśród turkusu morza oraz zieleni otaczających go palm. Najpiękniejsze plaże wyspy położone są zaledwie 15 min od domu, a dla fanów snorkelingu rzut beretem położony jest także naturalny park do nurkowania El Garrafon. Dom jest na uboczu, dzięki czemu można oddać się tu błogiemu relaksowi.

Do dyspozycji gości są dwie muszelki, które pomieszczą łącznie do 6 osób. W posiadłości znajduje się także prywatny basen, grill oraz kuchnia, a także pięknie urządzona łazienka z dekoracjami w kształcie muszli, np. woda leje się z prysznica właśnie w takim kształcie!

Pomysłodawcą domu w kształcie muszli jest Eduardo Ocampo, który chciał wybudować na wyspie Mujeres dom dla siebie oraz swojego brata, Octavio, znanego malarza. Plotka głosi, że do wyboru takiego kształtu zainspirował go rybak, który chwalił się, że na wyspie można znaleźć największe muszle na świecie. Teraz taką największą muszlą jest właśnie Casa Caracol.

Noclegi w domku z muszli kosztują 1153 PLN za noc, dla 4 osób jest to bardzo dobra cena - 288 PLN od osoby, przy czym trzeba zarezerwować min. 2 noclegi.

Zdjęcia

  • Impressions and Other Assets/mujeres_1_gdtkik
  • Impressions and Other Assets/mujeres_6_msfts7
  • Impressions and Other Assets/mujeres_4_wybmqj
  • Impressions and Other Assets/mujeres_5_zzciuq
  • Impressions and Other Assets/mujeres_3_vwmdck
  • Impressions and Other Assets/mujeres_2_hfa0fu

Tagi

NietypoweKaraibyPlażaLuksusowe