WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Christmas, santa, sleigh
Ta oferta ma już kilka dni i dostępność oraz ceny mogły się już zmienić.
Różne

Gdzie jest Święty Mikołaj? 🎅 Śledźcie go na żywo! 🎄

❄️ ☃️ Sprawdźcie, gdzie przebywa obecnie Święty Mikołaj 🎅 ❄️

Opublikował/a
Mad_Dog_Daniel·24.12.2023
Zapisz
Udostępnij

Piraci i Piraciątka,

jeśli tak jak my uwielbiacie Święta Bożego Narodzenia, to zgodzicie się również, że ważne jest, aby wiedzieć, gdzie dokładnie jest, przez cały ten czas, Święty Mikołaj.

Mając to na uwadze, dobrzy ludzie z Dowództwa Obrony Północnoamerykańskiej Przestrzeni Powietrznej (NORAD) pospieszyli nam z pomocą i stworzyli system śledzenia Świętego Mikołaja, dzięki któremu możemy zobaczyć, jak daleko jest od naszego domu i kiedy wreszcie do nas zawita. (Obserwujcie bacznie, system zostanie uruchomiony 24.12).

Chcecie sprawdzić, gdzie jest teraz Święty Mikołaj? KLIKNIJCIE TU.

Zgłoś wątpliwości prawne