Impressions and Other Assets/spice_girls_1_v6bhit
Różne

Girl Power! Spędź noc w oryginalnym autobusie Spice Girls!

Przenieś się do lat 90. i filmu Spice World

Agata
Opublikował/a
Agata
26.11.2021
Udostępnij

Lata 90' zawsze żywe! Jeśli tak jak my byliście fanami Spice Girls to możecie zarezerwować noclegi w odnowionym i designersko wyposażonym autobusie z filmu Spice World z widokiem na przystań na malowniczej wyspie Isle of Wight na południu Wielkiej Brytanii.

Szczegóły

Rezerwacja możliwa jest przez portal Airbnb - terminy wyprzedają się szybko, więc spieszcie się, aby zagwarantować sobie miejsca na szalony dziewczyński wypad!

Czego możecie spodziewać się na pokładzie autobusu? Wnętrza nawiązują do osobowości każdej ze spicetek i ich muzyki. Na górnym pokładzie znajduje się salon z telewizorem, kinowymi fotelami oraz oldschoolowym odtwarzaczem płyt CD. Na dole umieszczono sypialnię z wygodnym łóżkiem dwuosobowym oraz jednoosobowym.

W samym autobusie nie ma łazienki ani kuchni. Nie znajdziecie tam też Wi-Fi, jedynie gniazdka elektryczne. Wszelkie udogodnienia znajdują się w pawilonie, przy którym ustawiony jest autobus, a internet w pobliskiej kawiarni. Wyłącznie do Waszego użytku będzie łazienka z prysznicem i kosmetykami oraz aneks kuchenny. Mała lodówka znajduje się również w samym autobusie, a więc będzie gdzie chłodzić drinki!

Autobus może pomieścić maksymalnie trzy osoby, a kosztuje 1084 PLN za noc. W przeliczeniu na osobę daje to koszt około 361 PLN. Goście muszą mieć ukończone 12 lat.

Autobus zaparkowany jest w przystani na rzece Medina, około 3 km od centrum miasteczka Newport na wyspie Isle of Wight.

Zdjęcia

  • Impressions and Other Assets/spice_girls_8_oixao1
  • Impressions and Other Assets/spice_girls_6_mhx0ue
  • Impressions and Other Assets/spice_girls_4_hcpagp
  • Impressions and Other Assets/spice_girls_7_e16qqb
  • Impressions and Other Assets/spice_girls_5_uvgapz

Tagi

NietypoweCity BreakWeekend