Impressions and Other Assets/golden_lake_6_i9p1t1
Różne

Hotel, gdzie wszystko jest ze złota!

Oto 5* hotel Hanoi Golden Lake

Agata
Opublikował/a
Agata
25.11.2021
Udostępnij

Drodzy Piraci, jeśli lubicie pławić się w luksusie, nie możecie przegapić tego 5 * hotelu, który wydaje się być najbardziej luksusowym hotelem w całej Azji Południowo-Wschodniej. Dlaczego? Bo wszystko tam jest ze ZŁOTA!

Szczegóły

Dolce by Wyndham Hanoi Golden Lake to pierwszy hotel na świecie w całości pokryty 24-karatowym złotem: około 5000 m2 zewnętrznej powierzchni budynku! Znajduje się w Hanoi, stolicy Wietnamu.

Ale nie tylko ściany 25 pięter pokryte są tym metalem szlachetnym: panoramiczny basen bez krawędzi o powierzchni ponad 200 metrów kwadratowych na najwyższym piętrze, poręcze, winda, a nawet armatura łazienkowa i wanna są pokryte złotem, a nawet niektóre dania w restauracji!

W tym pięciogwiazdkowym hotelu znajduje się również siłownia, basen, spa, restauracja, sala konferencyjna, strefa rozrywki i kasyno. Oprócz luksusowego hotelu dostępne są również apartamenty na sprzedaż w "niezbyt" wysokiej cenie: 6500 dolarów za metr kwadratowy.

Dlaczego wybrano właśnie złoto? Oprócz bycia symbolem luksusu, zdaniem producentów metal posiada również inne korzyści: zwalcza artretyzm, leczy rany i bóle, reguluje temperaturę ciała, leczy skórę i pomaga zrelaksować się.

Jaka jest więc cena za nocleg w tym super luksusowym hotelu? Noclegi zaczynają się od 662 PLN za pokój dla 2 osób. Jeśli jesteście zainteresowani, rezerwacji można dokonywać poniżej.

Zdjęcia

  • Impressions and Other Assets/golden_lake_4_wji84t
  • Impressions and Other Assets/golden_lake_8_wu30mg
  • Impressions and Other Assets/golden_lake_1_lsds5k
  • Impressions and Other Assets/golden_lake_10_xiouj2
  • Impressions and Other Assets/golden_lake_3_pchvfo