WakacyjniPiraci
Profile
Abdomen, Accessories, Brassiere
Ta oferta jest nieaktualna.
Różne

Hotel na Majorce tylko dla kobiet!

Zabierz tylko swoje koleżanki: ten hotel nie akceptuje... mężczyzn

Opublikował/a
Agata·13.05.2022
Zapisz
Udostępnij

Kwarantanna wielu z nas zmusiła do niekończących się dni w towarzystwie męża, partnera, brata, taty, wujka, kuzyna lub syna i tym samym trzymała z dala od najlepszych przyjaciół. Chcecie odzyskać stracony czas w żeńskim gronie Waszych przyjaciółek albo mamy czy siostry? Mamy dla Was wakacje tylko dla kobiet!

Szczegóły

Znaleźliśmy najlepszy hotel, jeśli szukacie wakacji „bez mężczyzn”. Położony na pięknej Majorce, hotel ma świetne recenzje, jest to nowoczesny obiekt, ale to, co czyni go naprawdę wyjątkowym, to fakt, że MĘŻCZYŹNI NIE MAJĄ TU WSTĘPU.

HOTEL SOM DONA Women Only +14 to czterogwiazdkowy hotel ze wszystkimi wygodami, położony w miejscowości Porto Cristo, w niewielkiej odległości od morza.

Hotel oferuje różnorodne zabiegi, taras słoneczny, basen z leżakami i baldachimami, bar i salon na świeżym powietrzu, restaurację i klimatyzowane pokoje, które mogą pomieścić do 4 osób. Oprócz chłopców struktura nie przyjmuje małych dzieci. Minimalny wiek gości to 14 lat.

Na niezwykłe wakacje tylko dla kobiet, poświęcone morzu, relaksowi, rozrywce, zabawie i fiestę, jest to naprawdę idealna opcja!

Rezerwacje i dalsze informacje można znaleźć na znanej stronie TripAdvisor, klikając w przycisk poniżej:

Tagi

NietypowePlaża