WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Aire de Bárdenas
Ta oferta jest nieaktualna.
Różne

🌄 Luksusowe 💎 doświadczenie na pustyni Nawarry 🇪🇸

Nocleg(i) 🌙 w wyjątkowym hotelu 4* 🏩 i w przepięknym otoczeniu 🤩

Od 645 PLN/os

Opublikował/a
Boon·29.01.2023
Zapisz
Udostępnij
CzeLipSieWrzPaźLisGruStyLutMarKwiMaj

Luksusowa agroturystyka zyskuje coraz więcej zwolenników. Można powiedzieć, że połączenie naturalnego i spokojnego otoczenia z innowacyjnie zaprojektowanym zakwaterowaniem jest gwarancją sukcesu. Jeśli nie, wystarczy że zajrzycie do hotelu Aire de Bardenas w Tudeli w Nawarze.

Dzięki uprzywilejowanej lokalizacji obok rezerwatu przyrody Bardenas Reales, hotel ten otrzymał liczne nagrody związane z architekturą i turystyką. I wcale nas to nie zaskakuje. Po obejrzeniu zdjęć też nie będziecie zaskoczeni...

🏴‍☠️ Najlepsze oferty podróżnicze prosto na Twój telefon - Zapisz się na Whatsapp WakacyjnychPiratów!

Dlaczego warto

Luksus
Najlepsza lokalizacja
Świetny design
Ugości Was 4* Hotel Aire de Bardenas
Wysokie oceny

Szczegóły

  • Nocleg dla dwojga w 4* Hotelu Aire de Bardenas

  • Przykładowy termin: 19-20 marca

Dodatkowe informacje

Zacznijmy od lokalizacji: samo położenie hotelu, obok Bardenas Reales (rezerwatu biosfery UNESCO), sprawia, że warto tu się zatrzymać. Piękno półpustynnego krajobrazu pojawiło się w filmach i serialach. Wiecie w których? Na przykład w "Grze o Tron"!

Znajdując się obok tak ważnego rezerwatu przyrody, poszanowanie harmonii z krajobrazem było fundamentalne przy konstrukcji tego miejsca i widać to w każdym zakątku hotelu. Pokoje mają duże okna, które wpuszczają naturalne światło, a dania w restauracji powstają ze świeżych lokalnych produktów. (Wiele z nich pochodzi wręcz z hotelowego ogrodu warzywnego!).

Aire de Bardenas posiada również przyjemny dziedziniec z drzewami, a nawet kino letnie od czerwca do września, aby ożywić letnie wieczory.

Krótko mówiąc, hotelowi Aire de Bardenas nie brakuje niczego: wyjątkowej lokalizacji, starannego projektu, usług konwencjonalnego hotelu... ale dla tych, którzy pragną jeszcze bardziej wyjątkowych wrażeń, jest jeszcze jedna niespodzianka: bańki. Ciekawy typ zakwaterowania, którego przezroczysty dach pozwala na kontemplację nieba w całej jego okazałości.

🌄🌄🌄🌄

Najłatwiej dostać się na miejsce lecąc do Saragossy, Bilbao lub Madrytu i dalej wypożyczając autko. Popatrzcie na najdogodniejsze połączenia tutaj, wedle własnych preferencji.

🌄🌄🌄🌄

Uwaga

Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Ilość miejsc może być ograniczona. Mogą obowiązywać specjalne warunki.

🌄🌄🌄🌄

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia czy długość pobytu. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

🌄🌄🌄🌄

Zdjęcia

Tagi

LuksusowoRomantycznieEuropaJesieńKrótki urlopLatoNaturaNietypoweWiosnaZima
Zgłoś wątpliwości prawne