Impressions and Other Assets/shutterstock_46560493_xfhebs
Różne

Najlepsze aquaparki w Europie!

Czas wyszaleć się w aquaparkach!

Opublikował/a
Agata·31.05.2021
Udostępnij

Po długiej zimie, każdy oczekuje lata. Słońce, wysokie temperatury, plaża, aż chce się skoczyć do morza albo chociaż do basenu. Podpowiemy Wam, w których aquaparkach w Europie najlepiej skacze się do wody!

Szczegóły

1. Siam Park, Teneryfa

Nie bez powodu jest nazywany najlepszym aquaparkiem w Europie. Na powierzchni 185.000m² znajduje się wiele zwariowanych zjeżdżalni z efektami specjalnymi. Podniesione ciśnienie gwarantowane! Główną atrakcją jest Wieża Mocy, z której zjeżdża się z prędkością 60km/h przez szklaną rurę, wokół której pływają rekiny!

2. Fasouri Watermania, Cypr

Na południu Cypru leży ten 100.000m² aquapark, w którym oprócz mnóstwa wodnych atrakcji czeka na gości wiele odprężających ofert. Wybierzcie jedną z 30 ślizgawek, takich jak np. Black Hole Extreme lub odprężcie się w Leniwej Rzece.

Źródło: TripAdvisor

3. Caribe Bay Jesolo, Włochy

Na wybrzeżu Adriatyku znajdziecie najpopularniejszy włoski aquapark. Poczujcie się jak na Karaibach - czeka na Was biała plaża z turkusową plażą w Rekiniej Zatoce oraz 26 innych atrakcji ze zjeżdżalniami i tematycznymi obszarami. Wystarczy na cały dzień wodnego szaleństwa. Kto się nie boi, niech spróbuje najwyższej zjeżdżalni w Europie, która mierzy 42m i z której katapultujecie się do wody z prędkością 100km/h!

4. Slide & Splash, Portugalia

Urlop na najpiękniejszym wybrzeżu Europy wśród klifów i gorących plaż - tym właśnie czaruje Portugalia. I słusznie! A oprócz tego czeka tu również świetny aquapark - Slide & Splash. Do odważnych świat należy i ślizgawki też! A po zabawie w wodzie możecie iść oglądać papugi lub sokoły.

5. AquaPark Biscarrosse, Francja

Pompowany aquapark to jest to! Nad francuskim jeziorem mieści się Outdoor Adventure Park z wieloma dmuchanymi zjeżdżalniami, przeszkodami i ścianami do wspinania się. A potem hop do wody z poduszki do katapultowania się!

Znacie inne fajne aquaparki? Podzielcie się z nami w komentarzach!

Tagi

LatoZ dziećmi