Różne
Najlepsze baseny infinity świata
Udostępnij
Impressions and Other Assets/hideaway_beach_resort_maldives_whsgch

Najlepsze baseny infinity świata - top 10!

Wyjątkowe, zapierające dech w piersiach - baseny bez krawędzi. Prezentujemy nasz subiektywny przegląd najciekawszych basenów świata, wywołujących różne złudzenia optyczne. Kąpiel w takim basenie, to coś więcej niż zwykły relaks i orzeźwienie. Przejrzyjcie naszą listę i zainspirujcie się do kolejnych podróży. ;

Szczegóły

1. Marina Bay Sands, Singapur

Naszą listę rozpoczynamy od jednego z najpopularniejszych basenów bez krawędzi. Zlokalizowany na 57. piętrze budynku pozwala na podziwianie wyjątkowej panoramy miasta.

2. Mulia Resort, Nusa Dua, Bali, Indonezja

Kolejny obiekt znajdziecie na indonezyjskiej wyspie Bali. Bezkrawędziowy basen w tym 5* hotelu zapewnia niesamowity widok na ocean, a jego zlokalizowanie blisko plaży sprawia wrażenie jakby nie miał końca.

3. Hanging Gardens Of Bali, Bali, Indonezja

Kolejny obiekt również zlokalizowany jest na Bali w luksusowym resorcie "Hanging Gardens". Baseny umieszczone są na klifie, pośród lasu tropikalnego oraz pól ryżowych, dzięki czemu relaksując się w basenie możecie podziwiać cudowne krajobrazy.

4. Four Seasons Serengeti Lodge, Tanzania

Zlokalizowany w Parku Narodowym Serengeti hotel również posiada basen bez krawędziowy. Na pierwszy rzut oka nie różni się on niczym od innych podobnych basenów.

Jednak jest coś czego nie widać na pierwszy rzut oka. W pobliżu hotelu znajduje się wodopój zwierząt. Dzięki czemu możecie chłodzić się w basenie i podziwiać zwierzęta bez konieczności jazdy na safari.

5. Hotel Villa Honegg, Szwajcaria

Kolejny obiekt znajduje się znacznie bliżej i w trochę chłodniejszym klimacie. Willa zlokalizowana jest na górze Bürgenstock. Z jej basenu możecie podziwiać krajobraz Jeziora Czterech Kantonów. Rozsiądźcie się w jacuzzi i rozkoszujcie się wyjątkowym alpejskim krajobrazem.

6. Kempinski Hotel Ishtar Dead Sea, Jordania

Kolejnym luksusowym obiektem jest zlokalizowany w Jordanii pośród palm i drzew oliwnych hotel grupy Kempinski. Z basenu hotelowego możecie podziwiać Morze Martwe.

7. Zemi Beach House, Anguilla

Kolejny obiekt zlokalizowany jest na Karaibach na wyspie Anguilla. Z basenu, który sprawia wrażenie jakby nie miał końca możecie podziwiać toń Morza Karaibskiego. Nic tylko wskoczyć i relaksować się wyjątkowymi widokami.

8. Katikies Kirini Santorini, Santorini

Jedna z najpiękniejszych greckich wysp Santorini posiada wiele obiektów z basenami bez krawędzi. Wśród nich Kirini Suites & Spa. Nie ma nic lepszego niż relaks w basenie i podziwianie Morza Egejskiego oraz innych wysp na Cykladach.

9. Hideaway Beach Resort & Spa, Malediwy

Piękne Malediwy. Wyobrażenie raju. Zapewniamy, że z tego basenu wyglądają jeszcze bardziej rajsko. Lećcie i sami sprawdźcie. ;)

10. Jade Mountain, Saint Lucia

Ostatni obiekt, to zlokalizowany na Karaibach 5* hotel "Jade Mountain". Pokoje w nim są wyjątkowe, ponieważ mają tylko 3 ściany, basen pozbawiony krawędzi oraz wyjątkowy widok.

Jakie inne baseny wywarły na Was największe wrażenie. Napiszcie w komentarzu jakich obiektów brakuje w naszej liście :)

Tagi

Luksusowo