Różne
Najpiękniejsze domki na drzewach na Airbnb
Udostępnij
Impressions and Other Assets/treehouse_fjcu3v

Lepsze od marzeń! Najpiękniejsze domki na drzewach, jakie znajdziecie na Airbnb - top 25 z całego świata!

Czy jako dzieci marzyliście o swoim własnym domku na drzewie? Jeśli wciąż nie spełniliście tego marzenia - wychodzimy Wam naprzeciw. Na tej liście znajdziecie najpiękniejsze domki na drzewie, jakie udało nam się znaleźć na portalu Airbnb. Wasze marzenie zostanie spełnione i to z nawiązką!

Szczegóły

Góry Błękitne, Australia

Domek w niesamowitej scenerii Gór Błękitnych, niedaleko znajduje się Park Narodowy Wollemi z kanionem, rzeką oraz możliwością podziwiania gwiazd oraz deszczu meteorytów. Sam domek przystosowany jest dla par.

Montezuma, Kostaryka

Położony na farmie organicznej z panoramicznym widokiem 360 stopni, domek dosłownie wisi na drzewach. Najwyżej położony domek idealnie nadaje się na jogę, medytację i po prostu relaks. Przystosowany dla 2 dorosłych osób.

Chiang Mai, Tajlandia

Kompleks domków położony w małej wiosce niedaleko miasta Chiang Mai i zaprojektowany przez emerytowanego architekta jako rodzinny projekt. Do dyspozycji jest 6 domków oraz 2 domki rodzinne.

Atlanta, USA

Ten domek pojawiał się już w wielu artykułach i dzięki temu jest dość sławny wśród domków na drzewach. Romantyczny, pięknie urządzony, idealny dla marzycieli i szukających relaksu pośród natury. Pomieści 2 osoby.

Pireneje, Francja

Domek z widokiem na Pireneje. Opcjonalnie można zarezerwować jacuzzi i oczywiście popijać wino! Miejsce pomieści do 4 osób.

Hawaje, USA

Stylowo urządzony bambusowy domek pośrodku dżungli, niedaleko Parku Narodowego Wulkanów Hawaiʻi. 360-stopniowy widok na dżunglę, a na dole czeka wiszące łóżko! Idealny dla dwóch osób.

Quebec, Kanada

Urokliwa sceneria lasu, tuż obok znajdują się malownicze jeziora. Domek jest już atrakcją samą w sobie, ale skorzystajcie też z okolicznych psich zaprzęgów, wędkarstwa podlodowego, wędrówek w rakietach śnieżnych, narciarstwa biegowego, kajakarstwa, jazdy na rowerze i wielu innych. Domek pomieści 4 osoby.

Port Elizabeth, RPA

Z widokiem na piękną dolinę oraz ocean! Nie raz usłyszeć tu można śpiew ptaków i oczywiście szum fal. Goście otrzymują także dostęp do pobliskiej farmy i basenu na powietrzu. Domek jest idealny dla 4 osób, można przyjechać także z dziećmi.

Anglia, Wielka Brytania

Luksusowy domek dla 4 osób. Szczególnie spodobać się może wanna w pokoju, ale także taras, na którym można zjeść posiłek pośród natury.

Kalabria, Włochy

Domek jest położony na farmie, na której goście mają dostęp do świeżych warzyw, ogrodu oraz licznych miejsc na przechadzki. Domek pomieści 4 osoby.

Telemark, Norwegia

Pośrodku lasu, tuż nad rzeką, ten domek to prawdziwa ucieczka od wielkomiejskiego życia do natury. W domku znajduje się sypialnia z panoramicznym oknem, przez które można patrzeć prosto na gwiazdy. W lecie można spać również na tarasie, gdzie znajduje się inne łóżko. Na zewnątrz można również wziąć kąpiel w wannie, która stoi tylko do dyspozycji gości. Domek jest przestronny, pomieści aż 9 osób.

Nusa Penida, Indonezja

Domek na przepięknej wyspie tuż obok Bali. Zbudowany z bambusa, położony na zielonych wzgórzach i niesamowitym widokiem. Wspaniałe miejsce na relaks, jogę i wyciszenie. Na miejscu można skorzystać także z tradycyjnego balijskiego masażu, SPA, baseny i innych atrakcji, Domek jest dla 2 gości.

Puntarenas, Kostaryka

Wymarzone miejsce, żeby odciąć się od znanego nam świata i zanurzyć się w naturę. Domek leży pośrodku lasu deszczowego, wokół jest wiele możliwości na wędrówki i wypatrywanie egzotycznych ptaków! Mogą tutaj nocować 4 osoby.

Kalifornia, USA

Zawieszony między drzewami z pięknym widokiem na Dolinę Krzemową. Mogą wypocząć tutaj 4 osoby.

Monte Verde, Brazylia

Do domku zaglądają okoliczne zwierzęta jak wiewiórki, tukany, a nawet małpy! Wyposażony we wszystko, czego potrzeba gościom. Pomieści do 3 osób. Uwaga: gospodarze mówią tylko po portugalsku!

Lam Dong, Wietnam

W tym miejscu wspiera się ekoturystykę. Domek położony jest pośród lasu, gdzie można wdychać świeże powietrze oraz skosztować lokalnej kuchni. Zmieszczą się tutaj 2 osoby.

Karolina Południowa, USA

Romantyczny i luksusowy domek w samym środku lasu. Można tu przyjechać o każdej porze roku - łazienka jest w środku, ale prysznic można też wziąć o ciepłej porze na zewnątrz. Nieopodal jest farma właścicieli oraz ogród. Domek jest przeznaczony dla 2 osób.

Shaanxi, Chiny

Niezwykle oryginalne architektonicznie domki na drzewie, przypominające ptasie gniazdo lub orzech. Tuż obok znajdują się farmy, gdzie lokalni mieszkańcy hodują warzywa. W domkach mogą nocować 2 osoby.

Nowy Jork, USA

Położony niedaleko gór Adirondack w stanie Nowy Jork, ten uroczy domek jest prawdziwą oazą spokoju. Gościom nie zabraknie tu niczego, a szczególnie może spodobać się zadaszona weranda, na której można poczytać i się zrelaksować. Domek jest dla 3 osób.

Bali, Indonezja

Inspirowany domkami Hobbitów z okrągłymi drzwiami i oczywiście w malowniczym miejscu. Goście z pewnością usłyszą podczas swojego pobytu małpy oraz ptaki. Domek przeznaczony jest dla 3 osób.

Alajuela, Kostaryka

Las tropikalny, dostęp do gorących źródeł, nawoływanie zwierząt i ptaków. Tego możecie spodziewać się po wizycie w tym miejscu. Domek pomieści 4 osoby.

Karolina Północna, USA

Położony na farmie, bardzo wygodny i niezwykle stylowo urządzony domek. Goście mają dostęp do basenu, jacuzzi oraz mogą odwiedzić zwierzęta z farmy. Domek dostosowany jest dla 2 osób.

Limon, Kostaryka

Obrośnięty drzewami, położony pośrodku karaibskiej dżungli. Co jest najfajniejsze? Domek odwiedzają leniwce! A spać może tutaj 4 gości.

Umbria, Włochy

Cudowne miejsce na naładowanie baterii i do tego wśród zielonych wzgórz Umbrii. Prosty domek, jednak wystarczająco komfortowy dla 2 osób.

Hidalgo, Meksyk

Świetnie położony, jeśli chodzi o wycieczki piesze, ale też jeśli chcemy się zaszyć w lesie i pomedytować. Uroczy domek w Meksyku dla maksymalnie 4 osób.

Tagi

Domki na drzewieNietypoweZ dziećmiNatura