Różne
Największy hotel na wodzie
Udostępnij
Impressions and Other Assets/soneva_fushi_kvxq4v

Największy hotel na wodzie znajduje się na Malediwach! Soneva Fushi dodała nowe niesamowite wille!

Kolejne zakazy nas nie rozpieszczają i coraz bardziej marzymy o tym, by udać się w jakieś piękne miejsce, daleko od tego wszystkiego, a najlepiej, żeby było tam słonecznie, pięknie i po prostu jak w raju. Lepszego miejsca niż Malediwy na pewno nie ma!

Szczegóły

Hotel Soneva Fushi posiada jedne z najbardziej ekskluzywnych kwater na Oceanie Indyjskim, a teraz może poszczycić się tytułem największego na świecie hotelu na wodzie dzięki dodaniu 8 zupełnie nowych willi dla 2, 4 lub 6 osób. Nowe domki na wodzie na prywatnej wyspie na Malediwach otwarto w październiku 2020 roku.

Każda willa posiada przepięknie urządzone wnętrze. Część dzienna otwiera się na obszerny taras z własnym basenem, miejscem do spożywania posiłków na zewnątrz i wygodnymi leżakami. Czy wspomnieliśmy już, że część dzienna ma szklaną podłogę, dzięki której mu można podziwiać liczne gatunki ryb pod wodą bez moczenia stóp?

Sypialnie w willach mają rozsuwane dachy, dzięki którym można patrzeć w rozgwieżdżone niebo lub obudzić się o poranku, gdy słońce muska delikatnie twarz. Klejnotem w koronie tych willi są zjeżdżalnie - zapewniająca bezpośredni dostęp do wody prosto z sypialni!

Oczywiście takie rezydencje nie są tanie. Jeśli jednak ktoś podróżowałby poza sezonem - maj - czerwiec - wtedy można zaoszczędzić i to znacznie, nawet czterokrotnie! Więcej informacji o hotelu i rezerwacji znajdziecie poniżej w przycisku.

Zdjęcia

  • Impressions and Other Assets/soneva_fushi_kvxq4v
  • Impressions and Other Assets/soneva_2_ofmdvz
  • Impressions and Other Assets/soneva_4_dxjr5h
  • Impressions and Other Assets/soneva_7_ft3xoz
  • Impressions and Other Assets/soneva_8_mkgqxz
  • Impressions and Other Assets/soneva_fushi_kqthcc
  • Impressions and Other Assets/soneva_10_dkjyrl

Tagi

LuksusoweNietypowePlaża