Różne
Noclegi w hiszpańskiej winnicy
Udostępnij
Impressions and Other Assets/mas_tinell_q2ucgk

Śpij w winnych beczkach, a potem zrelaksuj się w winnym SPA!

Kiedyś pisaliśmy o noclegach w beczkach winnych w Portugalii czy beczkach prosecco, dziś chcemy przedstawić Wam inny piękny hotel tego typu. Tym razem przeniesiemy się do hiszpańskiej winnicy Mas Tinell położonej niedaleko Barcelony, na której stoi wspaniały 5* hotel Cava & Hotel Mastinell. Do jednej z jego atrakcji należy z pewnością winne SPA!

Szczegóły

Zadziwiająca jest konstrukcja hotelu, która przypomina piwniczkę na wino ze stosem butelek. Całość pokryta jest mozaikowym dachem w stylu niepowtarzalnego artysty Gaudiego. Wnętrza pokoi z ich okrągłymi oknami przypominają wnętrze butelki wina. Wszystkie wyposażone są w łazienkę, klimatyzację, telewizor i ekspres do kawy.

Oprócz oryginalnego wystroju pokoi należy również wspomnieć o restauracji, która serwuje znakomite dania kuchni katalońskiej, podawane z lokalnym winem oraz cavą (winem musującym z regionu Penedés).

A teraz jedna z fajniejszych atrakcji hotelu! W Cava & Hotel Mastinell można się zrelaksować i cieszyć niesamowitymi zabiegami kosmetycznymi, które wykorzystują dobroczynne właściwości winogron. Czy kiedykolwiek marzyliście o kąpieli w winie? Oto bowiem szansa na przeżycie niezwykłego relaksu i romantycznego przeżycia w wannie wypełnionej tym wyśmienitym trunkiem. W hotelowym pokoju do terapii winem można wybrać kąpiel z czerwonego i zielonego winogrona albo bąbelkową wersję z Gran Reserva Cava.

Zainteresowani noclegiem w takim miejscu? Kliknijcie w przycisk poniżej! Koszt noclegu dla 2 osób zaczynają się od 1167 PLN za pokój.

Zdjęcia

  • Impressions and Other Assets/mas_tinell_7_g3zdpe
  • Impressions and Other Assets/mas_tinell_4_xekbik
  • Impressions and Other Assets/mas_tinell_5_ilakh5
  • Impressions and Other Assets/mas_tinell_2_od3t5d
  • Impressions and Other Assets/mas_tinell_6_mnpwbu

Tagi

NietypoweJedzonkoLato