Plaza, plaza hotel, the plaza
Różne

Gratka dla fanów Kevina!

Piraci, małymi krokami zbliża się pora, kiedy znowu zasiądziemy, by obejrzeć Kevina samego w domu oraz Kevina samego w Nowym Jorku.

Jak wiadomo, Kevin sam w Nowym Jorku rozgrywa się oczywiście w Nowym Jorku, a Kevin wsiada w nie ten samolot i kończy zameldowaniem w hotelu Plaza przy użyciu karty kredytowej swojego taty.

Gdzie

  • NYC

Szczegóły

Plaza Hotel to prawdziwy hotel w pięknej lokalizacji z widokiem na Central Park i na rogu Piątej Alei.

Hotel jeest po prostu oszałamiający dzięki dużemu lobby i designowi. Do tego świetna restauracja, bar, siłownia, spa, salon kosmetyczny, sklepy, fryzjerzy i wiele więcej dobrodziejstw!

Dzięki tak niesamowitej lokalizacji, w której znajduje się hotel, goście mają największe atrakcje Nowego Jorku na wyciągnięcie ręki; Central Park, Rockefeller Center, Piąta Aleja, Broadway, Times Square.

Jeśli zdecydujesz się zapuścić gdzieś dalej w Nowym Jorku nie będzie to problemem - stacja metra znajduje się tuż obok hotelu.

Od kiedy pojawiają się pogłoski o otwarciu granic USA dla europejskich turystów, będziecie mogli już niebawem zarezerwować pobyt w tym hotelu na stronie Trivago.

Jeśli chcecie specjalny pakiet Kevina samego w Nowym Jorku, zerknijcie bezpośrednio na stronę hotelu Plaza. Pakiet Kevina zawiera:

  • Przejażdżka limuzyną po Nowym Jorku (odwiedź miejsca filmowania, w tym Empire State Building, Rockefeller Center, Central Park, Carnegie Hall i Radio City Music Hall)

  • Duża pizza z serem

  • Lody (16 gełek lodów, bita śmietana, wiśnie maraschino, M&M’s, brownie, czekolada, karmel i sos malinowy)

  • Oferta jest dostępna przez cały rok, w zależności od dostępności

  • Ceny różnią się od typu pokoju

Tagi

NietypoweBoże NarodzenieLuksusowo