Impressions and Other Assets/harry_potter_godricks_house_mpx2uj
Różne

Nocuj w miejscu narodzin Harry’ego Pottera

Odwiedź prawdziwą Dolinę Godryka

Agata
Opublikował/a
Agata
29.10.2021
Udostępnij

Nieważne, czy otrzymaliście list z Hogwartu czy nie, z pewnością możecie odwiedzić Dolinę Godryka, w której mieszkają czarodzieje i mugole rzecz jasna też. To miejsce narodzin Harry’ego Pottera i tam właśnie ten młody czarodziej zmierzył się z Voldemortem. Naprawdę nazywa się Lavenham i znajduje się w Suffolk.

Gdzie

  • Lavenham
  • England
  • Wielka Brytania

Szczegóły

To tutaj znajduje się dom Da Vere, gdzie można nocować i poczuć atmosferę z filmów o Harry'm Potterze. W tym miejscu kręcono sceny z filmu i w Lavenham umiejscowiono Dolinę Godryka. Podarujcie sobie trochę magii i wynajmijcie ten czarodziejski dom tylko dla siebie! Klimatu dopełnią setki innych zabytkowych, średniowiecznych domków.

W domu znajdują się dwie sypialnie z baldachimem. Do dyspozycji Gości jest przytulna czytelnia z kominkiem, ogród na dziedzińcu oraz łazienki.

Dom ma również kilka unikalnych cech, takich jak kamienne spiralne schody i szereg rzadkich średniowiecznych obrazów.

Imponujące dębowe drzwi wejściowe mają bogatą historię, z emblematami oznaczającymi rodzinę De Vere i jej udział w konflikcie podczas Wojny Róż.

Za 2 noce ze śniadaniem zapłacicie dla 2 osób 1067 PLN (534 PLN/os). Do dyspozycji gości jest 1 z 2 sypialni z dostępem do wspólnej łazienki. Niestety nie możecie zabrać ze sobą zwierzaków ani dzieci - kto wie co by było, gdyby zawitał tu Voldemort - to tylko dla ich bezpieczeństwa! Nocleg zarezerwujecie klikając w przycisk poniżej.

Tagi

NietypoweZ dziećmi