friends fest, friendsfest
Różne

O-M-G! FriendsFest wraca!

Wybierz się na FriendsFest do Wielkiej Brytanii!

Agata
Opublikował/a
Agata
6.05.2021
Udostępnij

OMG, też nie możemy uwierzyć! FriendsFest powraca i będzie większy i lepszy niż kiedykolwiek, z pamiątkami, rekwizytami, aktywnościami, a także nowymi aranżacjami na pamiątkowe zdjęcia - nie można tego przegapić, nawet jeśli mielibyśmy lecieć do Wielkiej Brytanii.

Szczegóły

FriendsFest po raz pierwszy pojawił się na naszym radarze kilka lat temu, gdzie bilety wyprzedały się w mgnieniu oka. Z każdym rokiem wydarzenie dla fanów serialu "Przyjaciele" jest coraz większe, zakładamy więc, że ta edycja z pewnością będzie najlepszy z dotychczasowych.

FriendsFest zwykle wyprzedaje się szybko i jesteśmy pewni, że wraz z ponownym spotkaniem szóstki Przyjaciół (w końcu!), które zbliża się wielkimi krokami, ten będzie się sprzedawał jeszcze szybciej. W tym roku można nawet spakować swojego własnego Hugsy'ego! Złapcie tego sympatycznego pingwina i inne gadżety zanim zostaną wyprzedane!

FriendsFest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów "Przyjaciół i spójrzmy prawdzie w oczy - chyba większość z na wciąż ogląda powtórki!

Ta niesamowita przygoda pozwoli Wam rozejrzeć się po mieszkaniu Moniki i Rachel, odtworzyć słynną tytułową scenę, zrobić zdjęcie ze słynnego odcinka PIVOT, pójść do Central Perk na kawę, zaśpiewać o śmierdzącym kocie, odwiedzić mieszkanie Joey'a i Chandlera i pograć tam w piłkarzyki, pojeździć na porcelanowym psie i udać się do mieszkania Rossa!

Festiwal będzie miał również stoiska z jedzeniem i koktajlami z serialowymi motywami, dzięki czemu dzień stanie się niezapomniany.

Wiemy, że ten FriendsFest nie odbywa się w Polsce, ale kto z prawdziwych fanów nie uda się za Przyjaciółmi choćby na koniec świata?! FriendsFest odbędzie się w 4 lokalizacjach: w Londynie, Manchesterze, Bristolu i Milton Keynes i potrwa od czerwca do sierpnia.

Więcej o FriendsFest znajdziecie na oficjalnej stronie tutaj.