WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Legoland Water Park Gardaland
Ta oferta ma już kilka dni i dostępność oraz ceny mogły się już zmienić.
Różne

Park wodny LEGOLAND®

Poszalej w wodnym LEGOLANDZIE® nad Jeziorem Garda

Opublikował/a
Agata·30.07.2022
Zapisz
Udostępnij

Czy jako dzieci też uwielbialiście budować z klocków LEGO? Jeśli tak i wciąż jesteście fanami kolorowych klocków wybierzcie się nad Gardę, gdzie znajduje się park wodny LEGOLAND®, który znajduje się w słynnym parku rozrywki Gardaland. W ten sposób upieczecie dwie pieczenie na jednym ogniu!

Gdzie

  • Castelnuovo del Garda

Szczegóły

Park Wodny LEGOLAND® jest fantastycznym przeżyciem dla rodzin z dziećmi z mnóstwem zabaw i gier. Jak wszystkie atrakcje LEGO, ten park ma całkiem sporo do zaoferowania: prawie 1400 metrów sześciennych wody w różnych basenach oraz zjeżdżalnie o łącznej długości 344 metrów. Ponadto do budowy różnych atrakcji wykorzystano prawie 5 milionów klocków LEGO do odtworzenia w skali 1:20 takich włoskich zabytków jak Bazylika San Marco w Wenecji czy Koloseum.

Park Wodny LEGOLAND® Water Park znajduje się w parku rozrywki Gardaland, a wstęp jest możliwy tylko po zakupie biletu łączonego do obu parków: np. bilet łączony dla dorosłych za 64 EUR, który obejmuje wstęp do parku wodnego LEGOLAND® i parku Gardaland w wybranym dniu oraz wstęp do Gardaland Park kolejnego dnia.

Kasy biletowe zamykają się na 2 godziny przed zamknięciem parku. Najlepiej jednak zarezerwować bilety online.

Wszyscy posiadacze biletów mają również dostęp do parku wodnego LEGOLAND®, dopłacając różnicę w cenie w kasach biletowych lub w parku Gardaland.

Zwiedzanie Miniparku możliwe jest także w godzinach zamknięcia parku wodnego od 20:00 do 22:30, dzięki specjalnej dopłacie 5 € za bilet wstępu do parku.

Wszystkie informacje na temat atrakcji i rezerwacji biletów znajdziecie tutaj.

NOCLEGI

Chcecie połączyć odwiedziny w parku z urlopem nad Gardą? Zerknijcie do naszych propozycji noclegów:

Zdjęcia

Tagi

Z dziećmiParki rozrywki
Zgłoś wątpliwości prawne