Różne
Platformy widokowe
Udostępnij
Impressions and Other Assets/norway_Stegastein_viewpoint_AdobeStock_267902321_j5gmlw

Najbardziej spektakularne platformy widokowe na świecie zbudowane przez człowieka!

Dziś zabierzemy was w podróż, aby odkryć najbardziej niesamowite punkty widokowe zbudowane dzięki ludzkiej pomysłowości! Z pewnością zechcecie do nich dotrzeć jak najszybciej, aby podziwiać jedne z najpiękniejszych i najbardziej spektakularnych krajobrazów na świecie, które sprawią, że zaniemówicie!

Szczegóły

1. Peak Walk - Szwajcaria

Ten ekscytujący chodnik znajduje się w Szwajcarii i jest pierwszym i jedynym mostem na świecie łączącym dwa szczyty. Wzdłuż mostu można podziwiać wspaniałe widoki na Alpy, w tym Mont Blanc i Matterhorn.

2. Forest tower - Dania

Ta futurystyczna spiralna wieża znajduje się w Danii, ma 45 metrów wysokości i oferuje niesamowite widoki na las Gisselfeld Klosters Skove.

3. Iceman Ötzi Peak, Włochy

Ten niesamowity punkt widokowy znajduje się na szczycie lodowca Val Senales, w Trentino Alto Adige, skąd można podziwiać 360-stopniowy widok na całą alpejską okolicę.

4. Landroom, Izrael

Ta minimalistyczna struktura, rozproszona w odległej izraelskiej pustyni Negew, pozwala na spektakularne widoki na krater Ramon.

5. Stage of forest (Scena leśna) - Chiny

Oferuje niesamowite widoki na góry i malownicze jezioro Songhua w chińskiej prowincji Jilin, szczególnie imponujące zimą, kiedy śnieg sprawia, że otaczający krajobraz jest jeszcze bardziej malowniczy.

6. Grand Canyon Sky Walk - USA

Grand Canyon Sky Walk to zawieszony chodnik w kształcie podkowy w Arizonie ze wspaniałym widokiem na zachodni Wielki Kanion.

7. Stegastein Viewpoint - Norwegia

Zanurzony w naturze z niesamowitymi widokami na słynne i unikalne norweskie fiordy, położony niedaleko miasta Aurland. To naprawdę wyjątkowe miejsce!

Tagi

NaturaHiking