Impressions and Other Assets/fiji_bykcxm
Różne

Pływający bar na Fidżi

Tutaj wypad na drinka nabiera innego znaczenia!

Opublikował/a
Agata
22.05.2022
Udostępnij

Ten pływający bar na Fidżi zaspokoi nie tylko pragnienie Waszego podniebienia, ale także Waszego oka i ciała! Cloud9 jest położony na błękitnych wodach oceanu i chętnie zaprosi Was na drinka. Albo dwa.

Szczegóły

Bar ma dwa piętra i unosi się na wodach Pacyfiku. Obsługa serwuje drinki z całego świata oraz Fidżi, a przy okazji włoską pizzę (także dla wegetarian, wegan i bezglutenową). Oprócz tego dj-e serwują muzykę nie mainstreamową, po to by stworzyć relaksującą atmosferę. Goście mogą odprężyć się na łóżkach dziennych i opalać na tarasie. Bar można wynająć na prywatną imprezę i cieszyć się naprawdę niecodziennym klimatem.

Bar znajduje się blisko wysp Fidżi, Viti Levu oraz Vanua Malolo. Można łatwo dostać się tam łódką, motorówką albo wodolotem. Warto wiedzieć, że bar akceptuje jedynie karty kredytowe i płatnicze - nie zabierajcie zatem gotówki.

Jeśli bar to dla Was nie wszystko, możecie spędzić czas uprawiając sporty wodne: lotniarstwo za łodzią (parasailing), narty wodne, nurkowanie oraz padlowanie (paddle boards).

Nas nie trzeba dłużej namawiać, a Was? Zerknijcie zatem do naszych ofert na Fidżi i podpłyńcie tam na drinka. Mamy też oferty w inne egzotyczne kierunki!

(Źródło zdjęć: www.cloud9.com.fj/)

Zdjęcia

Tagi

JedzonkoNietypoweClubbing