Impressions and Other Assets/Undersea_Restaurant_Hurawalhi_Island_Resort_fgz1wt
Różne

Na Malediwach zjesz pod wodą! Oto 5 podwodnych restauracji prosto z raju!

Co byście powiedzieli, żeby znaleźć się teraz na Malediwach wśród palm oraz w otoczeniu egzotycznych ryb? To rajskie miejsce ma wiele do zaoferowania, a będąc tam nie możecie przegapić takiej atrakcji, by zjeść posiłek pod wodą! Te restauracje zanurzone są pośród turkusowych wód oceanu, wśród których przepływają ryby i inne żyjątka wodne, które chętnie zajrzą Wam do talerza. ;) Oto wybór 5 najpiękniejszych podwodnych restauracji na Malediwach, na widok których cieknie nam ślinka!

Szczegóły

5.8. Undersea Restaurant, Hurawalhi Island Resort

To największa podwodna i całkowicie oszklona restauracja na świecie. Jest położona na głębokości 5,8 metrów pod wodą i serwuje prawdziwe arcydzieła kulinarne. Nie tylko żołądek będzie zadowolony, ale także oko, gdyż całość została niesamowicie zaprojektowana. W hotelu, do którego należy restauracja możecie się także zatrzymać na nocleg.

Ithaa Undersea Restaurant, Conrad Maldives Rangali Island

Ta restauracja może poszczycić się panoramicznym widokiem na ogród koralowy i wyśmienitą kartą win. Ithaa można zarezerwować na prywatne kolacje, wesela i specjalne okazje, a znajduje się ona 5 metrów pod wodą! Również tutaj można zatrzymać się nocleg w hotelu, do którego należy restauracja. Niektóre z pokoi także leżą pod wodą!

SEA, Anantara Kihavah Maldives Villas

Czterokrotnie wyróżniana jako najlepsza podwodna restauracja świata. Niezaprzeczalnie to raj dla smakoszy i do tego z surrealistycznym widokiem na ocean. Ma własną podwodną piwniczkę z winami, które doskonale pasują do niesamowitego menu serwowanego przez najlepszych szefów kuchni. Również tutaj macie możliwość przenocowania w przyległym hotelu.

Subsix, Niyama Private Islands Maldives

To nie tylko podwodna restauracja, ale także jedyny podwodny klub nocny na Malediwach. Całość jest niczym wyjęta ze świata oceanu - dekoracje, krzesła czy bar. Warto wpaść na śniadanie z szampanem oraz oczywiście podwodną imprezę.

Minus Six Meters, OZEN LIFE MADHOO

Klejnot w koronie hotelu OZEN, który specjalizuje się w kuchni owoców morza. Podczas gdy goście delektują się przysmakami, mogą podziwiać przepływające tuż obok morskie stworzenia.

W której byście najchętniej zjedli kolejny posiłek?

Tagi

JedzonkoLuksusowo