Impressions and Other Assets/private_island_airbnb_p6p16t
Różne

Prywatne wyspy na Airbnb

Najlepsze prywatne wyspy, które można wynająć na Airbnb

Agata
Opublikował/a
Agata
22.03.2021
Udostępnij

Marzą Wam się wakacje na bezludnej wyspie? Jeśli odpowiedź brzmi "tak", koniecznie wybierzcie sobie jedną z naszej listy prywatnych wysp, na których można nocować i zarezerwować je na portalu Airbnb. Szczególnie latem - czy jest lepsze miejsce niż prywatna wyspa tylko dla Ciebie (na której bez problemu uszanujemy wymagany dystans społeczny!).

Na naszej liście znajdują się wyspy z różnych częściach świata. Marzenia nic nie kosztują, spójrzcie tyko na te bajeczne miejsca!

Szczegóły

1. Off the grid Tropical Island - Wyspy Salomona

Wymarzona wyspa otoczona krystalicznie czystym morzem. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, by się rozmarzyć o urlopie w takim miejscu.

2. Ekskluzywna prywatna wyspa, Filipiny

Na tej filipińskiej można poczuć się jak Robinson Crusoe. Tu jednakże nie w pojedynkę, ale w towarzystwie rodziny lub przyjaciół, gdyż wyspa może pomieścić do 16 osób.

3. Prywatna wyspa na słonecznym Hvaler - Norwegia

Prywatna wyspa w pięknym archipelagu Hvaler, na której zatrzymacie się w małej i przytulnej drewnianej chacie, która może pomieścić maksymalnie 5 osób.

4. Maison du Pont de l'Etang - Francja

Oto urocza wyspa we Francji, tym razem nie jest na środku morza, ale w małym jeziorze otoczonym naturą! Ten wspaniały obiekt dysponuje również relaksującą sauną fińską.

5. Otok Ravna Sika (Kornati) - Chorwacja

Wyspa w jednym z ulubionych miejsc wypoczynkowych - Chorwacji. W tym miejscu spędzicie wakacje w ciszy i absolutnym relaksie.

6. Wyjątkowy dom na wyspie niedaleko Amsterdamu - Olanda

Oto kolejne oryginalne miejsce, tym razem dom położony na wyspie w słynnych holenderskich kanałach, kilka kilometrów od cudownego Amsterdamu!

7. Wyspa Falconera - Laguna Wenecka - Włochy

Wyspa Falconara jest w rzeczywistości niedaleko jednego z najpiękniejszych włoskich miast, Wenecji. Na miejscu czeka urokliwy dom, który pomieści nawet 16 osób.

8. Bird Island: wyjątkowa prywatna wyspa w Belize - Belize

Prywatna wyspa na rajskim atolu w Belize, do pływania, snorkelingu lub po prostu relaksu na słońcu. Może pomieścić do 6 osób.

Tagi

NietypowePlaża