Impressions and Other Assets/spice_girls_1_v6bhit
Ta oferta ma już kilka dni i dostępność oraz ceny mogły się już zmienić.
Różne

💪 Spędźcie noc w oryginalnym autobusie 🚌 Spice Girls! ♨️

Przenieście się do lat 90. i filmu Spice World 🤩

za 465 PLN/os

Opublikował/a
Agata·31.12.2022
Udostępnij

Lata 90' zawsze żywe! Jeśli tak jak my byliście fanami Spice Girls to możecie zarezerwować noclegi w odnowionym i designersko wyposażonym autobusie z filmu Spice World z widokiem na przystań na malowniczej wyspie Isle of Wight na południu Wielkiej Brytanii.

Dlaczego warto

Najlepsza lokalizacja
Przyjazny dla grupy
Przyjazny rodzinie
Świetny design

Kiedy

styczeń 2023 - listopad 2023

Gdzie

  • Isle of Wight College
  • Anglia
  • Wight
  • Wielka Brytania

Szczegóły

Rezerwacja możliwa jest przez portal Airbnb - terminy wyprzedają się szybko, więc spieszcie się, aby zagwarantować sobie miejsca na szalony dziewczyński wypad!

Czego możecie spodziewać się na pokładzie autobusu? Wnętrza nawiązują do osobowości każdej ze spicetek i ich muzyki. Na górnym pokładzie znajduje się salon z telewizorem, kinowymi fotelami oraz oldschoolowym odtwarzaczem płyt CD. Na dole umieszczono sypialnię z wygodnym łóżkiem dwuosobowym oraz jednoosobowym.

W samym autobusie nie ma łazienki ani kuchni. Nie znajdziecie tam też Wi-Fi, jedynie gniazdka elektryczne. Wszelkie udogodnienia znajdują się w pawilonie, przy którym ustawiony jest autobus, a internet w pobliskiej kawiarni. Wyłącznie do Waszego użytku będzie łazienka z prysznicem i kosmetykami oraz aneks kuchenny. Mała lodówka znajduje się również w samym autobusie, a więc będzie gdzie chłodzić drinki!

Autobus może pomieścić maksymalnie trzy osoby. Goście muszą mieć ukończone 12 lat. Cena za noc 1365 PLN, czyli 465 PLN za osobę jeśli podróżujecie w 3 osoby.

Autobus zaparkowany jest w przystani na rzece Medina, około 3 km od centrum miasteczka Newport na wyspie Isle of Wight.

Dodatkowe informacje

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę 1 noclegu dla 3 osób, a jej wysokość zależy od terminu i długości wyjazdu. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać.

🚌🚌🚌

Uwaga

Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Ilość miejsc może być ograniczona. Mogą obowiązywać specjalne warunki.

🚌🚌🚌

Zdjęcia

Tagi

NietypoweCity BreakWeekendPiracki wybórWiosnaLatoJesień