WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Santorini sky
Ta oferta ma już kilka dni i dostępność oraz ceny mogły się już zmienić.
Różne

☁️ Te wille na Santorini to absolutne niebo na ziemi! ☁️

Cudne wille z prywatnymi basenami, widokiem na morze i w ogóle cud miód i orzeszki! 🍯🥜

Opublikował/a
Boon·6.09.2023
Zapisz
Udostępnij
LutMarKwiMajCzeLipSieWrzPaźLisGruSty

Tej greckiej wyspy nie trzeba przedstawiać, to po prostu raj na ziemi. To sprawdźcie te luksusowe wille położone w jednym z najwyższych punktów wyspy! Leżą tak wysoko i są tak piękne, że poczujecie się jak olimpijscy bogowie!

👉 Tędy do boskich willi 🔗

Oprócz rewelacyjnego dizajnu i lokalizacji willi należy również podkreślić zaangażowanie obiektu w ochronę środowiska. Obiekt zaprojektowany został tak, aby wywierać jak najmniejszy wpływ na środowisko, posiada elementy dekoracyjne wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, a nawet wytwarza własną wodę pitną!

🦜 Najlepsze oferty podróżnicze prosto na Twój telefon - ściągnij aplikację WakacyjniPiraci!

Szczegóły

Obiekt z prawdziwym efektem WOW! Leżycie sobie tam po prostu i pachniecie! Możecie poachnieć albo w prywatnym jacuzzi, albo w prywatnym basenie sącząc drinki i patrząc na świat z góry.

"Za ile?" zapytacie. Ano drogo, dokładnie tak, jak można się spodziewać, ale komuś z Was przyda się nie tylko do marzeń, ale też na specjalną okazę jak podróż poślubna, urodziny, wyjazd służbowy? Ceny za noc od 1713 PLN/noc w 2-os willi:

ZNACZNIE TAŃSZE NOCLEGI NA SANTORINI

-

Zdjęcia

Tagi

Luksusowo