Impressions and Other Assets/airbnb_1_vjwnpn
Różne

Willa z basenem o długości 28 metrów!

Niezwykłe Airbnb z Francji!

Agata
Opublikował/a
Agata
2.06.2021
Udostępnij

Chyba od razu widać, co wyróżnia tę francuską willę. Oczywiście to ogromny 28 metrowy basen! Goście tego Airbnb mogą go do woli używać i poczuć się jak ryba w wodzie!

Szczegóły

Villa on the Rocks jest położona we Francji w regionie Bandol, blisko morza, winnic i okolicznej wioski. Może w niej wypocząć aż do 15 osób - idealnie, żeby wybrać się tam z przyjaciółmi lub z rodziną.

Wnętrze posiada designerskie wyposażenie, a z domku rozciąga się piękny widok na morze oraz wzgórza. Do dyspozycji są 4 tarasy oraz ogród. Oraz oczywiście niesamowity basen o długości 28 metrów.

Projektem willi zajął się znany francuski architekt Rudy Ricciotti, wyróżniony m.in. nagrodą francuskiego Ministerstwa Kultury dla architektów.

W willi może mieszkać maksymalnie 15 osób (dowolna konfiguracja - może to być 15 osób dorosłych albo dorośli i dzieci). Pokoje mieszkalne nie są całkowicie od siebie oddzielone, dlatego wygodnie można mieć oko na dzieciaki.

Cena? Nie najniższa, gdyż od 6813 PLN za dobę. Jadąc w więcej osób cena się zwiększa, jednak koszty podzielą się wtedy na wszystkich. ;)

Zdjęcia

  • Impressions and Other Assets/airbnb_3_y3gtbu
  • Impressions and Other Assets/airbnb_6_lhgzll
  • Impressions and Other Assets/airbnb_5_ew7ikr
  • Impressions and Other Assets/airbnb_4_lev8lv

Tagi

LatoNietypowe