Różne
Willa z produkcją prosecco na sprzedaż
Udostępnij
Impressions and Other Assets/italy_villa_d6t6w8

Chcesz się gdzieś przenieść? To kup sobie posiadłość we Włoszech z własną produkcją prosecco!

Chyba nie ma czegoś takiego jak za duża ilość wina! A jeśli zakupicie tę posiadłość na pewno Wam go nie zabraknie. Czeka na Was 10 domów, basen oraz 20 hektarów winnic.

Szczegóły

Pierwsze pytanie jakie przychodzi to oczywiście - ile kosztuje taki luksus? Nie ukrywamy, tanio nie jest - za wszystko należy zapłacić 11.500.000 €. Nowi właściciele za tą cenę nabywają zabytkowe budynki oraz własną winnicę prosecco, która produkuje DOC Prosecco - nie wszyscy producenci wina mają ten tytuł, który oznacza "pochodzenie kontrolowane". W winnicach co roku zbiera się ponad 400 ton winogron.

Posiadłość oprócz wspomnianych winnic obejmuje 10 domów z 30 sypialniami (będzie w czym wybierać!). Już sam największy dom Gastaldia ma 13 sypialni oraz 15 łazienek. Całość działa jako hotel, w którym również organizowane są imprezy. Oprócz mieszkalnych budynków na terenie posiadłości znajduje się także kaplica, stajnie, stodoły, stajnie, magazyny, młyn wodny o odkryty basen. Nowi właściciele będą mogli się również rozbudować.

Posiadłość położona jest we Friuli-Venezia Giulia, Pordenone we Włoszech i łącznie zajmuje powierzchnię 108 hektarów. Niedaleko niej można udać się do pięknych plaż Lignano Sabbiadoro, ufortyfikowane miasto Palmanova, także do Wenecji i Triestu jest niedaleko (ok. 87 km). Najbliższe lotniska to Trieste Ronchi dei Legionari (52 km) oraz Venezia Marco Polo (77 km).

Bylibyście zainteresowani kupnem albo dalszym rozmarzeniem się? Więcej o ofercie znajdziecie na stronie pośrednika tutaj.

Zdjęcia pochodzą od: Christie’s International Real Estate

Tagi

NietypoweJedzonko