airbnb, Glass cottage Iceland
Różne

Zobacz niesamowitą szklaną kabinę na Islandii z nieziemskimi widokami!

Oglądaj zorzę polarną w przepięknych okolicznościach!

Patryk
Opublikował/a
Patryk
14.08.2021
Udostępnij

Pisaliśmy już o kilku różnych szklanych domkach na Islandii i w Skandynawii, ale nie mogliśmy powstrzymać się od pokazania Wam jeszcze jednego!

Co sprawia, że ten jest wyjątkowy? Cóż, na początek - jest zrobiony prawie w całości ze szkła, co zapewnia niesamowity widok na otaczającą go przyrodę. Nawet w łazience. A wisienką (lub truskawką) na torcie jest to, że w domku znajduje się prywatna wanna z hydromasażem, z której można oglądać tańczącą wokół ciebie zorzę polarną.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym wspaniałym domku!

Szczegóły

Ten mały, ale przytulny szklany domek położony jest na pustyni lawowej na południu Islandii, zaledwie pięć minut od miasteczka Hella. A powiedzmy sobie, że tak sekretna i ustronna lokalizacja sprawia, że pobyt w tym miejscu będzie naprawdę spektakularny!

Wyobraź sobie, że oglądasz zachód słońca z tego wygodnego łóżka lub budzisz się z pięknym widokiem na rozległą okolicę i odległe wulkany.

W miesiącach letnich będziesz mógł doświadczyć niekończących się zachodów i wschodów słońca. Ale nie martw się, gospodarz zapewnia maski do spania, dzięki czemu możesz spać spokojnie bez letniego światła wpadającego przez szklane okna nocą.

W domku znajduje się również w pełni wyposażona kuchnia, a także olej, ocet, przyprawy oraz bezpłatna kawa, herbata, makaron i ryż.

A dla tych, którzy kochają wyjątkowe łazienki: będziecie mogli wziąć prysznic w jedynej na świecie przeszklonej łazience z widokiem na najbardziej aktywne islandzkie wulkany.

I mimo, że nie będzie żadnych podglądających sąsiadów, to są też rolety, które możesz opuścić, na wypadek, gdybyś poczuł się zbyt wyeksponowany.

Z domku będziesz miał łatwy dostęp do wszystkich islandzkich atrakcji, takich jak Błękitna Laguna, Skogafoss, Seljalandsfoss, Fagradsfjall i Złoty Krąg. Będziesz mieć również najlepszą restaurację na południowym wybrzeżu - Hotel Ragnar - w pobliżu, jeśli masz ochotę na drogi posiłek.

Co najważniejsze, tuż obok domku znajduje się prywatna wanna z hydromasażem, która przez cały rok utrzymuje temperaturę 39°C.

Nie możemy wymyślić lepszego miejsca do oglądania zorzy polarnej.

Ile kosztuje pobyt tutaj na noc? Możesz zarezerwować to niesamowite zakwaterowanie na Airbnb już od... 2200 zł za noc.

Z pewnością nie jest to najtańsza opcja, ale byłaby niezwykłym punktem kulminacyjnym Twoich wakacji.

Tagi

EuropaZorza polarna