WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Albania, Azure, Beach

Albania znosi testy DLA WSZYSTKICH!

Już od 1 maja jeden z najpopularniejszych wakacyjnych krajów wśród Polaków zapowiedział zniesienie obowiązku przedstawiania dokumentacji covidowej przy wjeździe do kraju. Znika też obowiązek noszenia maseczek na terenie kraju.

Opublikował/a
Jackie Sparrow·19.09.2023
Udostępnij

Bez testów i maseczek od 1 maja

Od 1 maja rząd Albanii zapowiada m.in.:

  • zniesienie obowiązku noszenia maseczek (zaleca się jednak ich stosowanie w pomieszczeniach, szczególnie słabo wentylowanych),

  • ponowne otwarcie klubów nocnych i granie muzyki po godz. 23,

  • oraz zniesienie obowiązku przedstawiania dokumentacji COVID-19 przy wjeździe do kraju niezależnie od statusu szczepienia.

Albański Komitet Ekspertów ds. pandemii poinformował o stabilnej sytuacji w związku z COVID-19 i zapowiedział dalsze łagodzenie restrykcji.

Źródła: Top Channel, WP.pl

Zgłoś wątpliwości prawne