WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Arkutino, Azure, Bulgaria

Bułgaria zniosła obowiązek testów DLA WSZYSTKICH!

Zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Zdrowia Republiki Bułgarii z dnia 12.04.2022 osoby przybywające z Polski, Republiki Macedonii Północnej, Turcji, Rumunii, Serbii, Węgier, Czech, Słowacji, Izraela i Egiptu, nie muszą przedstawiać na granicy unijnego cyfrowego certyfikatu COVID dotyczącego szczepień/przechorowania ani testów PCR /antygenowych.

Opublikował/a
Jackie Sparrow·19.09.2023
Udostępnij

Rząd Bułgarii poinformował o zniesieniu wszystkich restrykcji wjazdowych związanych z COVID-19 (szczepienia, dokumenty potwierdzające ozdrowienie, testy) od 13 kwietnia.

Wg strony Reopen EU nie ma obostrzeń również na szczeblu regionalnym i lokalnym, jednak noszenie masek jest wymagane na wszystkich rynkach, targowiskach, bazarach i wystawach.

Źródła: strona rządowa, Reopen EU

Zgłoś wątpliwości prawne