WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Azure, Beach, Bol

Chorwacja znosi obostrzenia przy wjeździe - znikają testy, również dla niezaszczepionych!

Od jutra (8.04.2022) wjazd do Chorwacji będzie możliwy bez żadnych dokumentów COVID-19, zarówno dla zaszczepionych, jak i dla niezaszczepionych. Zniesiono także obowiązek noszenia maseczek praktycznie wszędzie poza zakładami opieki zdrowotnej i domami opieki dla osób starszych i osób niepełnosprawnych.

Opublikował/a
Jackie Sparrow·19.09.2023
Udostępnij

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej chorwacki rząd ogłosił złagodzenie obostrzeń w związku ze znaczną poprawą sytuacji epidemiologicznej w Chorwacji.

Chorwacki minister spraw wewnętrznych Davor Božinović powiedział, że sytuacja epidemiologiczna w kraju jest znacznie lepsza niż na początku roku. Istotnym argumentem za rezygnacją z restrykcji jest oczywiście również nadejście wiosennego ocieplenia, co wiąże się z częstszymi pobytami na zewnątrz i lepszą wentylacją niż zimą.

Najważniejszą zmianą jest to, że nie ma już zakazu wjazdu do Chorwacji, niezależnie od kraju, z jakiego się podróżuje. Podróżni przyjeżdżający do Chorwacji z krajów Unii Europejskiej nie będą już potrzebować przy wjeździe certyfikatów COVID-19.

Źródło: vlada.gov.hr

Zgłoś wątpliwości prawne