WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Clothing, Cyprus, Europe

Cypr znosi restrykcje covidowe przy wjeździe!

Od 1 czerwca 2022 osoby przybywające na Wyspę Afrodyty nie będą już zobowiązane do okazywania żadnej dokumentacji związanej z COVID-19 niezależnie od statusu zaszczepienia.

Opublikował/a
Jackie Sparrow·19.09.2023
Udostępnij

Zniesienie obostrzeń na Cyprze

Zniesienie restrykcji wjazdowych podyktowane jest stale spadającą liczbą zakażeń koronawirusem i oczywiście względami finansowymi. Ruch pasażerski na lotniskach w maju szacuje się na 77% ruchu w maju 2019. Na Cypr przybywa obecnie ok. 30 000 pasażerów dziennie.

Od 1 czerwca Cypr zniesie również obowiązek noszenia maseczek w pomieszczeniach. Jeśli jednak cypryjskie Ministerstwo Zdrowia uzna, że terminale lotniskowe należą do obiektów wysokiego ryzyka zakażeniem, to obowiązek noszenia maseczek na lotniskach może zostać przywrócone.

Źródło: Cyprus Mail

Oferty na Cypr