WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Azure, Building, Chalkida

Grecja znosi obostrzenia - także dla niezaszczepionych!

Wczoraj (13 kwietnia) grecki Minister Zdrowia Thanos Plevris ogłosił, że w okresie od 1 maja do 31 sierpnia 2022 zniesione ostaną praktycznie wszystkie obostrzenia covidowe zarówno dla zaszczepionych, jak i niezaszczepionych.

Opublikował/a
Jackie Sparrow·19.09.2023
Udostępnij

Po 2 latach sporych ograniczeń w podróżach greckie władze spodziewają się dużej liczby odwiedzających w 2022 roku. Prognozuje się się, że dochody z turystyki osiągną w tym roku 80% wartości rekordowego 2019 roku - ostatniego roku przed pandemią (za: Reuters).

Od 2 maja do 31 sierpnia nie będzie potrzeba żadnej dokumentacji covidowej, by wjechać do kraju.

Od 1 maja do 31 sierpnia nie będzie trzeba przedstawiać certyfikatów covidowych, żeby wejść do obiektów na powietrzu ani do pomieszczeń zamkniętych, np. barów, restauracji.

Od 1 czerwca noszenie maseczek w pomieszczeniach nie będzie obowiązkowe.

Żródła: tornosnews, WP.pl, Greek Travel Pages

Zgłoś wątpliwości prawne