WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Architecture, Barcelona, Building

Hiszpania znosi wszystkie obostrzenia wjazdowe!

Ambasada Hiszpanii w Polsce poinformowała, że Hiszpania zniosła wszystkie obostrzenia wjazdowe dla podróżnych z Unii Europejskiej / strefy Schengen. Oznacza to brak konieczności okazywania testów lub paszportów covidowych. Nowe zasady wjazdu już obowiązują!


Opublikował/a
Jackie Sparrow·15 godzin temu
Udostępnij

Nowe zasady wjazdu do Hiszpanii

W oficjalnych postach z 2 czerwca 2022 hiszpańska ambasada informuje za komunikatem hiszpańskiego Ministerstwa Zdrowia, że Hiszpania zniosła wszystkie restrykcje graniczne. Oznacza to, że wjedziemy do Hiszpanii bez okazywania dokumentacji związanej z koronawirusem. Nowe zasady dotyczą wszystkich niezależnie od statusu szczepienia.

Źródło: konto Facebook i Twitter Ambasady Hiszpanii w Polsce, hiszpańskie Ministerstwo Zdrowia, turystyka.rp.pl

Oferty do Hiszpanii

Zgłoś wątpliwości prawne