WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

  • Strona główna
  • Wiadomości
  • Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2024: Licytuj podróżnicze gadżety, voucher na 3000 PLN albo poproś o wyszukanie wakacji na żywo!
WOSP, WOSP 2024

❤️ Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2024 🦜 Licytuj podróżnicze gadżety, voucher na 3000 PLN albo poproś o wyszukanie wakacji na żywo!

Siema Piraci! Jak co roku o tej porze WOŚP organizuje wielki Finał z największą akcją charytatywną w Polsce! WakacyjniPiraci dołączają - dołączcie i Wy!

Licytacje trwają do 2.02 do 23:59, skarbonkę możecie napełniać do 29 stycznia do 23:59!

Opublikował/a
Jackie Sparrow·26.01.2024
Udostępnij

WakacyjniPiraci dla WOŚP

W tym roku przygotowaliśmy dla Was kilka fajnych opcji, dzięki którym możecie wesprzeć 32. Finał WOŚP!

🦜 Licytujcie bon o wartości 3000 PLN od Wakacje.pl

🦜 Licytujcie gadżety WakacyjnychPiratów

🦜 Licytujcie gadżety Biura Podróży ITAKA

🦜 Nasypcie do naszej eSkarbonki, a potem dołączcie do nas na żywo na Facebooku podczas 32. Finału WOŚP w niedzielę 28.01.2024 pomiędzy 10:30 - 12:00 - wyszukamy dla Was loty albo wakacje!

🦜 Otrzymajcie od nas pozdrowienia z całego świata

Bon Wakacje.pl

Licytujcie voucher Wakacje.pl o wartości 3000 zł. Bon jest ważny do 31.01.2025 – do tej daty musisz opłacić wybraną wycieczkę. Bon zostanie wygenerowany i dostarczony w wersji elektronicznej na wskazany adres e-mail po opłaceniu aukcji.

Możecie go zrealizować, rezerwując wycieczkę za pośrednictwem strony www.wakacje.pl lub kontaktując się telefonicznie z doradcami Wakacje.pl pod numerem: +48 58 770 60 53

Wartość bonu nie łączy się z innymi bonami posiadającymi zastrzeżenie. W pozostałych kwestiach zastosowanie mają zapisy warunków realizacji określone w regulaminie.

Gadżety WakacyjnychPiratów

Możecie licytować zestaw fajnych i przydatnych podróżniczych gadżetów:

  • kurtka baseballowa, bluza z kapturem, T-shirt, plecak, zawieszka do bagażu, ręcznik plażowy, poduszka podróżna, długopis, drewniany pendrive, słuchawki i otwieracz do butelek.

Zestaw gadżetów od biura podróży ITAKA

W tym roku dołączył do nas nasz partner - biuro podróży ITAKA, który przekazał pakiet gadżetów, które przydadzą się w każdej podróży.

W ramach zestawu otrzymacie:

  • dwie torby, kalendarz, ręcznik plażowy, plan podróży Lonely Planet, brelok - ultra-ładowarka

eSkarbonka

Do eSkarbonki możecie wrzucić dowolną kwotę, którą zechcecie wspomóc WOŚP. Możecie podać swoje imię lub wspomóc fundację anonimowo. Akceptowane metody płatności to:

  • Karty płatnicze

  • Google Pay, Apple Pay

  • PayU

Wyszukiwanie wakacji na żywo

W niedzielę 28 stycznia 2024 nasza załoga pomoże Wam w znalezieniu Waszych wymarzonych wakacji na żywo w godzinach 10:30 - 12:00. Pomożemy Wam spełnić Wasze podróżnicze marzenia w zamian za datek do eSkarbonki!

Pozdrowienia z całego świata od zespołu WakacyjniPiraci.pl

Załoga WakacyjnychPiratów podróżuje sporo! Już niedługo będziemy w Wietnamie, RPA, Kambodży i wielu innych fantastycznych i egzotycznych miejscach! Z każdego przez rok będziemy wysyłać Ci pocztówki

Może warto wylicytować to dla swojego dziecka? Ucieszy się z pozdrowień słanych z całego świata!

Zgłoś wątpliwości prawne