WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

help, Charity, Hands

Pomoc dla ofiar trzęsienia ziemi w Syrii i Turcji

Wiemy, że zaglądacie na WakacyjnychPiratów, by znaleźć wymarzony wyjazd czy tani lot. Ale niektóre sprawy są ważniejsze niż wakacje. Zdarzało nam się wcześniej publikować oferty wyjazdów do miejsc obecnie dotkniętych katastrofą; czujemy głębokie współczucie dla osób znajdujących się w centrum tych tragicznych wydarzeń. W tej chwili ci ludzie bardzo potrzebują pomocy, a organizacje udzielające tej pomocy potrzebują wsparcia.

Opublikował/a
Jackie Sparrow·14.02.2023
Udostępnij

Gdy rozmiary zniszczeń spowodowanych trzęsieniem ziemi w Syrii i Turcji rosną, tysiące ludzi straciło życie, a wielu innych nadal pozostaje zaginionych - niezwykle ważna jest działalność organizacji, które są na miejscu i wydobywają ludzi z gruzów czy udzielają pomocy rannym lub przesiedlonym.

Wiemy również, że czasy są trudne i że dla wielu darowizny to luksus. Jeśli jednak możesz i chcesz pomóc, przygotowaliśmy listę kilku organizacji, które skorzystałyby z Twojego wsparcia:

Źródło: Google - United States Geological Survey

Zgłoś wątpliwości prawne