WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Beach, Blue, Boat

Tajlandia znosi obowiązkowe testy na COVID-19 przed wylotem

Tajlandia zniesie obowiązek testowania przed podróżą dla międzynarodowych turystów od 1 kwietnia 2022.

Opublikował/a
Jackie Sparrow·19.09.2023
Udostępnij

Podróżni będą mogli wjechać do Tajlandii bez konieczności okazania negatywnego wyniku testu PCR począwszy od 1 kwietnia.

Dziś (18.03.2022) zatwierdzone zostało zniesienie wymogu testowania przed podróżą dla międzynarodowych turystów. Królestwo przygotowuje 4-fazowy plan przejścia z traktowania COVID- 19 już nie jako pandemię, lecz chorobę endemiczną.

Złagodzone zasady od 1 kwietnia 2022:

Kwalifikujący się podróżni:

Przybysze z zagranicy w ramach jednego z obecnych 3 programów wjazdowych – TEST & GO, Sandbox i Alternative Quarantine (AQ) – będą mogli wjechać do Tajlandii bez konieczności okazania dowodu negatywnego wyniku testu PCR.

Testy po przyjeździe:

Dla podróżnych TEST & GO i Sandbox pozostają dwa testy: test PCR po przyjeździe (w dzień przyjazdu) i szybki test antygenowy w 5. dniu pobytu w Tajlandii.

Okres przebywania w Sandbox:

Zredukowany do 5 dni z wcześniejszych 7. Po upływie 5 dni spędzonych w Sandbox podróżni będą mogli podróżować po całym kraju.

Wymagania dotyczące AQ (Alternative Quarantine):

Kwarantanna skrócona do 5 dni i test PCR w 4-5 dniu.

Źródło: Tourism Authority of Thailand

Zgłoś wątpliwości prawne