Breaking News, News, Newsletter

❤️ Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 🦜 licytuj podróżnicze gadżety albo poproś o wyszukanie wakacji na żywo!

Siema Piraci! Jak co roku o tej porze WOŚP organizuje wielki Finał z największą akcją charytatywną w Polsce! WakacyjniPiraci dołączają - dołączcie i Wy!

🦜 licytujcie na naszych aukcjach

🦜 nasypcie do eSkarbonki WOŚP

🦜 albo dołączcie do nas na żywo podczas 31. Finału w niedzielę 29.01.2023 pomiędzy 12:00 - 14:00 - wyszukamy dla Was loty albo wakacje! link do transmisji

Opublikował/a
Jackie Sparrow·29.01.2023
Udostępnij

WakacyjniPiraci dla WOŚP

W tym roku przygotowaliśmy dla Was 3 fajne opcje, dzięki którym możecie wesprzeć 31. Finał WOŚP!

Możecie licytować w 3 aukcjach. Na każdej zestaw fajnych i przydatnych podróżniczych gadżetów, m.in. ręcznik plażowy, drewniana ładowarka indukcyjna, poduszka podróżna, T-shirty, kurtka, bluza, parasol, plecak.

Do eSkarbonki możecie wrzucić dowolną kwotę, którą zechcecie wspomóc WOŚP. Możecie podać swoje imię lub wspomóc fundację anonimowo. Akceptowane metody płatności to:

  • Karty płatnicze

  • Google Pay, Apple Pay

  • PayU

  • Paypal

Przez cały weekend 28 - 29 stycznia 2023 nasza załoga pomoże Wam w znalezieniu Waszych wymarzonych wakacji! Możecie nas pytać o loty, o wakacje z biurem podróży czy noclegi. Możecie się z nami kontaktować przez Facebooka i Instagrama oraz w komentarzu pod postem na Facebooku.

W niedzielę 29 stycznia godzinach 12:00 - 14:00 będziemy to robić na żywo. Pomożemy Wam spełnić Wasze podróżnicze marzenia w zamian za datek do skarbonki!