WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Paradiso Ibiza Art Hotel, Ibiza
Ta oferta ma już kilka dni i dostępność oraz ceny mogły się już zmienić.
Hotele

🤩 Darmowy pokój na Ibizie 🪩 Z jednym małym haczykiem 🪝 Albo płatne pokoje, bez niespodzianek 🙃

Studio tatuażu 🐉 najlepsze imprezy 🩰 kino nad basenem 📽️ galeria sztuki 📽️ w 4* hotelu 🏩 tylko dla dorosłych! 🔞

Opublikował/a
Jackie Sparrow·15.04.2024
Zapisz
Udostępnij
MajCzeLipSieWrzPaźLisGruStyLutMarKwi

Najbardziej instagramowy hotel na Balearach! Imprezy, kutura, tatuaże, kino na powietrzu na basenie, 4 min spacerem do plaży, a nawet DARMOWY pokój dla odważnych! To po prostu trzeba zobaczyć! 4* Paradiso Ibiza Art Hotel - Adults only zaprasza na doświadczenia inne niż wszystkie!

🦜 Najlepsze oferty podróżnicze prosto na Twój telefon - ściągnij aplikację WakacyjniPiraci!

Dlaczego warto

Basen
Blisko morza
Blisko plaży
Najlepsza lokalizacja
Ugości Was Paradiso Ibiza Art Hotel - Adults only
Świetny design
Tylko dla dorosłych

Gdzie

  • Ibiza

Szczegóły

Obiekt z prawdziwym efektem WOW! Najmodniejszy i najbardziej kolorowy hotel na Ibizie. 4* Paradiso Ibiza Art Hotel - Adults only to zdecydowanie najlepszy wybór, jeśli lubicie róż! Futurystyczne kolorowe sypialnie, imponujący basen z leżakami i kinowym ekranem, wszystko w tym hotelu jest jak stworzone pod Instagrama.

Sztuka ożywa w hotelowej galerii sztuki, której kuratorem jest ADDA GALLERY PARIS. Dp tego studio tatuażu, wszechobecny róż i Art Deco - klimat zupełnie jak na Ocean Drive w Miami.

Do Waszej dyspozycji barwe apartamenty, każdy utrzymany w nieco innym stylu.

Kącik gastronomiczny w stylu szalonych lat 80-tych oferuje wszystko, czego możecie sobie zażyczyć w takim miejscu - od ożywczych koktajli po mega burgery, kolorowe sałatki po przepyszne desery.

I chyba największa ciekawostka: "Apartament Zero". Pokój o szklanych ścianach w holu 4* Paradiso Ibiza Art Hotel - Adults only, gdzie możecie spędzić noc za darmo. To rozrywka tylko dla tych, którzy potrafią zasnać będąc obserwowanymi przez zupełnie obcych ludzi.

Ale nie martwcie się, toaleta nie ma okien!

Jeśli jesteście zainteresowani, możesz wysłać prośbę o rezerwację bezpośrednio e-mailem, [email protected].

🏖️🏖️🏖️🏖️

To co, gotowi na przygodę? Tanio nie jest, jasne, ale też ceny parzą mniej, niż moglibyście się spodziewać - ceny zaczynają się już od 221 PLN/os (442 PLN/pokój):

Dodatkowe informacje

Lotów na wyspę oraz wynajmu samochodu w dobrej cenie możecie poszukać tutaj:

🏖🏖🏖🏖

Uwaga

Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Ilość miejsc może być ograniczona. Mogą obowiązywać specjalne warunki.

🏖🏖🏖🏖

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia czy długość pobytu. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

Tagi

City BreakLuksusowoNietypoweClubbingLatoJesieńPlażaWiosnaInstagramowy
Zgłoś wątpliwości prawne