WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Kruger Shalati - Train on The Bridge & Garden Suites, trivago, booking.com
Ta oferta ma już kilka dni i dostępność oraz ceny mogły się już zmienić.
Hotele

🚂 🌉 🛏️ Hotel w pociągu na moście z widokiem na Park Krugera w RPA 🐃 🦁 🐘 🐆 🦏 z All Inclusive 🥥

🌍 Safari po przebudzeniu i podniebne baseny 🌅 z widokiem na afrykańskie zachody słońca

Opublikował/a
Jackie Sparrow·17.08.2023
Zapisz
Udostępnij
CzeLipSieWrzPaźLisGruStyLutMarKwiMaj

Wolność, relaks i połączenie luksusu z naturą i dbałością o środowisko - to czeka na Was w pociągu-hotelu osadzonym na moście wzniesionym nad Parkiem Narodowym Krugera w RPA. Wita Was Kruger Shalati - Train on The Bridge & Garden Suites. Czeka tam m.in. wyjątkowy wiszący basen z tarasem widokowym na moście!

➡️ Tędy do hotelu - zobaczcie koniecznie zdjęcia!

🦜 Najlepsze oferty podróżnicze prosto na Twój telefon - ściągnij aplikację WakacyjniPiraci!

Dlaczego warto

Luksus
Kruger Shalati Train on The Bridge & Garden Suites
Pokój luksusowy
Basen na dachu
Basen zewnętrzny
Widok panoramiczny

Gdzie

  • Skukuza

Szczegóły

Kruger Shalati - Train on The Bridge & Garden Suites oferuje 31 pokoi, w tym 24 Train Carriage Suites i 7 Bridge House Suites, z których każdy zapewni niezapomniane doznania. Niezależnie od tego, czy szukacie jedynej w swoim rodzaju przygody, fascynującej przerwy od codzienności, czy po prostu odprężenia w otoczeniu najwspanialszych skarbów natury, Kruger Shalati czeka na Was, by zabrać Was w odkrywczą podróż z naturą w najbardziej niezwykły sposób, jaki można sobie wyobrazić.

Unikalny, prowokujący do myślenia projekt jest podstawą oferty Kruger Shalati, ale całościowe doświadczenie koncentruje się na naszym człowieczeństwie, naszych niuansach kulturowych, ludziach, którzy stworzyli każdy element, a ostatecznie na życzliwości, z jaką Kruger Shalati przyjmuje swoich gości.

Wszystkie pokoje w Kruger Shalati zapewniają komfort w wyjątkowej lokalizacji w Parku Narodowym Krugera: na zabytkowym moście, pod którym pierwsi goście Parku odbywali pionierskie pobyty w wozach.

Kruger Shalati oferuje luksusowe zakwaterowanie na wysokim poziomie (dosłownie) będące wspomnieniem kolejowego safari z lat 20. XX wieku, ze współczesną interpretacją odzwierciedlającą afrykański design.

Pociąg Kruger Shalati nosi imię Shalati, afrykańskiej królowej wojowników. Początki rządów Shalati sięgają XIX wieku. Zgodnie z ustną tradycją Shalati była jedną z pierwszych wodzów-wojowniczek Tebula, małego klanu należącego do plemienia Tsonga, które żyło w buszu wokół pasma Murchison w dzisiejszej prowincji Limpopo.

To co, gotowi na przygodę? Tanio nie jest, powiedziałabym wręcz, że ceny parzą - zaczynają się już od 1654 PLN/os (3307 PLN/pokój):

POMYSŁ NA WEEKEND

-

Zdjęcia

Tagi

LuksusowoNietypoweLatoJesieńAfrykaDla dorosłychEgzotykaFerie zimoweGlampingNaturaPiracki wybórPoniżej 2000 złRomantycznieUcieknij od zimyAll Inclusive
Zgłoś wątpliwości prawne