WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Suites of the Gods
Hotele

Luksusowy hotel 🏩 z jaskinią Spa na Santorini 🇬🇷 Terminy do grudnia 🗓️

Wyborny kaprys dla dwojga na jedną (lub więcej) nocy 😎 ze śniadaniami ☕️ Najtaniej po sezonie

Od 171 PLN/os

Opublikował/a
Molly Cowen·15.06.2024
Zapisz
Udostępnij
CzeLipSieWrzPaźLisGruStyLutMarKwiMaj

Piraci,

naprawdę nie możemy uwierzyć w ceny (nawet jeśli to już po sezonie) jakie znajdujemy w tym luksusowym hotelu ze spa w jaskini na Santorini!

Zatrzymajcie się w hotelu Suites of the Gods Cave Spa (4/5 na TripAdvisor) i cieszcie się niesamowitymi widokami na Kalderę Santorynu, dwoma basenami i - co najlepsze - spa w jaskini z krytym basenem, grotami parowymi i wodospadami.

Najtaniej od listopada. Ale ceny nawet na wcześniejsze terminy nie są aż porażające jak myślicie, widząc taki hotel.

Pozwólcie sobie na nutkę szaleństwa i rozpieszczenia. Jesteście tego warci.

🏴‍☠️ Najlepsze oferty, ciekawostki i memy podróżnicze prosto na Twój telefon - zapisz się na kanał WhatsApp WakacyjnychPiratów!

Dlaczego warto

Ze śniadaniem
Dla par
Basen zewnętrzny
SPA
Basen
Siłownia / fitness
Sauna
Luksus
Najlepsza lokalizacja
Ugości Was 5* Suites of the Gods Cave Spa Hotel

Gdzie

  • Santoryn

Dodatkowe informacje

Lotów na wyspę oraz wynajmu samochodu w dobrej cenie możecie poszukać tutaj:

🏖🏖🏖🏖

Uwaga

Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Ilość miejsc może być ograniczona. Mogą obowiązywać specjalne warunki.

🏖🏖🏖🏖

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia czy długość pobytu. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

Zdjęcia

Tagi

LuksusowoPlażaEuropaPodróż poślubnaRomantycznieMorze ŚródziemneFirst MinuteJesieńZe śniadaniemWellnessInspiracjaInstagramowyNietypoweWiosnaLato
Zgłoś wątpliwości prawne