WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Swisspeak Resort Meiringen 4*, SnowTrex
Ta oferta ma już kilka dni i dostępność oraz ceny mogły się już zmienić.
Hotele

Szusy 🎿 w Alpach Szwajcarskich ⛷ w marcu ❄️ Taniej niż w Austrii 😮

Tydzień 🚠 w 4* aparthotelu 💧 z sauną i karnetem 🚡 dla 4 piratów 🏴‍☠️ Dojazd własny🏂

za 2071 PLN/os

Opublikował/a
Lady Mermaid Blue·3.02.2024
Zapisz
Udostępnij
LutMarKwiMajCzeLipSieWrzPaźLisGruSty

Ahoj!

Narty z noclegami w super obiekcie i w naprawdę świetnej cenie, z karnetem, sauną i pięknym widokiem. No nic tylko brać i szusować!

Otwarty w 2019 roku Swisspeak Resort Meiringen znajduje się ok. 100 m od centrum miasteczka, w pobliżu dworca, a w odległości ok. 600 m znajdziecie wyciąg krzesełkowy Meiringen-Hasliberg Reuti.

Ten nowoczesny obiekt ma recepcję, windę, Wi-Fi, bistro, restaurację, winiarnię, pokój gier i zabaw dla dzieci, jak również wspomnianą saunę (ideolo po dniu na stoku!).

🏴‍☠️ Najlepsze oferty podróżnicze prosto na Twój telefon - Zapisz się na Whatsapp WakacyjnychPiratów!

Dlaczego warto

Blisko stoku
Najlepsza lokalizacja
Ugości Was 4* Swisspeak Resort Meiringen
Przyjazny dla dzieci
Przyjazny dla grupy
Sauna
Widok na góry

Gdzie

 • Meiringen

Szczegóły

 • 7 nocy w obiekcie 4* Swisspeak Resort Meiringen w miejscowości Meiringen

 • sauna

 • 6-dniowy karnet Meiringen-Hasliberg

 • wyżywienie: własne

 • ubezpiecznienie (doliczone w trakcie rezerwacji, uwzględnione w cenie tytułowej)

 • WiFi

 • świetna ocena 4/5 Tripadvisor i 100% pozytywnych komentarzy na Snowtrex

 • dojazd własny

 • tytułowa cena za osobę obowiązuje przy 4 osobach podróżujących

 • przykładowy termin: 23-30 marca

Końcowa cena po doliczeniu ubezpieczenia i opłat manipulacyjnych:

Inne opcje

Tak jak wspominaliśmy, w tym samym terminie w Austrii jest drożej! Oto najtańsze oferty, które znaleźliśmy (widoczne ceny nie uwzględniają jeszcze opłat za ubezpieczenie, doliczanych w kolejnym kroku rezerwacji):

Dodatkowe informacje

Teren narciarski Meiringen-Hasliberg

Z karnetem narciarskim „Meiringen-Hasliberg" będziecie mieli dostęp do wspaniałego terenu narciarskiego, położonego na wysokości między 1055-2433 m. Teren dysponuje łącznie 60 km tras połączonych 15 wyciągami oraz licznymi bacówkami i restauracjami górskimi.

Na większości średnio-trudnych tras można oddać się bez reszty białemu szaleństwu. W górnych partiach regionu biegną wyjątkowo strome trasy, z których największe wyzwanie stanowi zjazd narciarski „Nordpol“ (1,5 km). Dla zaprawionych narciarzy szczególne wyzwanie stanowi odcinek biegnący z wierzchołka Planplatten z 540 m różnicą wysokości będący dawną trasą zjazdową Pucharu Świata. Z kolei najdłuższa, mierząca 10 km, trasa zjazdowa nosi zarazem najdłuższą nazwę Glogghüs-Hohsträss-Käserstatt-Balisalp-Hohfluh.

W Mägisalp doświadczyć można jazdy w głębokim śniegu. Najlepsze warunki jazdy dla freeride’owców panują w Gummenalp, Hochsträss oraz Glogghüs. Na najmłodszych czeka obszar Skihäsliland, określany jako raj dla dzieci, gdzie znajduje się m.in. wioska zainscenizowana w stylu igloo.

❄️❄️❄️

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę 7 noclegów dla 4 osób, a jej wysokość zależy od terminu i długości wyjazdu. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać.

❄️❄️❄️

Uwaga

Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Ilość miejsc może być ograniczona. Mogą obowiązywać specjalne warunki.

Zdjęcia

Tagi

AktywnieNartyW górachWellnessEuropaZ dziećmiGrupa