
Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .
W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści.

2 noce 🌙 ze śniadaniami ☕️ Wellness i sielanka 🧖♀️
Za 463 PLN/os
Piraci,
zabieramy Was do Chorwacji, pięknej o każdej porze roku.
Proponujemy pobyt w 4* Hotelu In położonym w miejscowości Biograd na Moru, zaledwie 300 metrów od plaży Bosana.
Hotel oferuje wygodne pokoje, basen, spa, siłownię, restaurację (śniadania macie w cenie!) i wspaniały taras na dachu, z którego roztacza się przepiękny widok.
Terminy znajdziecie aż do grudnia, a najtaniej jest od września.
min. 2 noce w 4* hotelu IN
dostęp do strefy fitness i wellness w hotelu partnerskim oraz do prywatnej piaszczysto-żwirowej plaży w hotelu partnerskim
dobra ocena 4,2/5 na google
Przykładowa najtańsza rezerwacja:
Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Liczba miejsc może być ograniczona.