WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

hot spring, Saturnia thermal pool
Hotele

🇮🇹 Odkryjcie łaźnie termalne w Saturnii 🤩

Nocleg(i) w Toskanii 🍷: piękny hotel 🏨 Świetne ceny i terminy do końca września 🗓️

Od 167 PLN/os

Opublikował/a
Caroline·8.06.2024
Zapisz
Udostępnij
CzeLipSieWrzPaźLisGruStyLutMarKwiMaj

Być może (jeszcze) nie znacie tego niesamowitego zakątka Toskanii: czas najwyższy to zmienić! Znajdziecie tu wspaniałe gorące źródła. Ich temperatura wynosząca około 37 stopni pochodzi z pobliskiego wulkanu. Zanurzenie się w tych naturalnych wodach jest niezwykłym doświadczeniem, szczególnie o wschodzie i zachodzie słońca. A w ich pobliżu znajduje się także ośrodek spa, jeśli chcecie się nieco rozpieścić.

Proponujeny Wan piękny hotel w pobliżu Saturnii, typowy dla toskańskiego stylu, Guest House il Borgo di Sempronio. Dostępne terminy: od teraz do końca września.

🦜 Najlepsze oferty podróżnicze prosto na Twój telefon - ściągnij aplikację WakacyjniPiraci!

Dlaczego warto

Wysokie oceny
Dla par
SPA

Gdzie

  • Saturnia

Dodatkowe informacje

Lotów oraz wynajmu samochodu w dobrej cenie możecie poszukać tutaj:

🧖‍♀️🧖‍♀️🧖‍♀️🧖‍♀️

Uwaga

Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Ilość miejsc może być ograniczona. Mogą obowiązywać specjalne warunki.

🧖‍♀️🧖‍♀️🧖‍♀️🧖‍♀️

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia czy długość pobytu. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

Zdjęcia

Tagi

WellnessEuropaDarmowe odwołanieRomantycznieWeekendLatoWiosna
Zgłoś wątpliwości prawne