
Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .
W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści.

Idealny pomysł na prezent 🧧 Bilet do Warner Bros Studio 🏰 plus voucher na nocleg ze śniadaniem w Londynie 🥐 Również dla mugoli 🔮
Za 649 PLN/os
Zastanawiacie się nad świątecznym prezentem dla Waszych bliskich, którzy czczą opowieści o Harrym Potterze? Oto idealny pomysł na gwiazdkowy prezent: niezapomniana wycieczka po magicznym świecie Harry'ego Pottera, w czasie której odwiedzicie Wielką Salę, gabinet Dumbledore'a, udacie się na lekcję eliksirów i (miejmy nadzieję) pokonacie bazyliszka w Komnacie Tajemnic.
Jeśli jakiś fan sagi o Harrym nie otrzymał jeszcze swojego zaproszenia ze szkoły w Hogwarcie - wciąż macie szansę odkryć ten magiczny świat: udać się na ulicę Pokątną, by zakupić swoją różdżkę, a następnie na peron 9¾, by dotrzeć do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie.
W serwisie Travelcircus kupicie voucher na wycieczką Warner Bros. Studio Tour - The Making of Harry Potter™ + nocleg ze śniadaniami w jednym z hoteli w Londynie lub w aglomeracji londyńskiej.
Nie trzeba być czarodziejem czystej krwi - oferta dostępna jest również dla mugoli.
📅 Voucher możecie wykorzystać do 13 stycznia 2026 na podróż do do 30.12.2026. Jeżeli nie zdążycie, kwota z vouchera będzie mogła zostać wykorzystana na inną podróż w Travelcircus do 30 grudnia 2027.
nocleg w jednym z wybranych hoteli na terenie Londynu lub aglomeracji londyńskiej
1 bilet na osobę na Warner Bros. Studio Tour - The Making of Harry Potter™
wyżywienie: BB - śniadania
terminy przyjazdów w szczycie sezonu, w weekendy i święta państwowe mogą wiązać się z dopłatą
całą kwotę z niewykorzystanego w 2026 roku vouchera można będzie wykorzystać na wyjazdu z Travelcircus w roku 2027
w procesie rezerwacji można dokupić dodatkowe usługi oraz wydłużyć pobyt za dodatkową opłatą
cena kuponu to 1298 zł za dwie osoby (649 zł za osobę)
ℹ️ Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę 2 osób.