WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Azure, Building, Cinque Terre
Ta oferta ma już kilka dni i dostępność oraz ceny mogły się już zmienić.
Hotele

🇮🇹 Wypad do romantycznego Cinque Terre 💖

2 noce w La Spezia w bardzo dobrze położonym hotelu, dobre ceny 🫰 i terminy do grudnia 🗓️

Od 321 PLN/os

Opublikował/a
Caroline·3.06.2024
Zapisz
Udostępnij
CzeLipSieWrzPaźLisGruStyLutMarKwiMaj

Wyjedźcie, Piraci, na romantyczny weekend i doświadczcie la dolce vita we Włoszech: dziś proponujemy Wam udać się do Cinque Terre!

Spędzicie 3 dni (lub więcej!) w kameralnym, bardzo dobrze zlokalizowanym hotelu, idealnym do wędrówek po La Spezia i odkrywania okolicznych wiosek, ich wielokolorowych fasad, plaż i pysznych specjałów.

Terminy są dostępne od czerwca, przez całe lato i do grudnia (od października najtaniej, ale nawet w sezonie ceny są bardzo dobre), więc możecie zafundować sobie kilka dni relaksu w cudownym otoczeniu.

🦜 Najlepsze oferty podróżnicze prosto na Twój telefon - ściągnij aplikację WakacyjniPiraci!

Dlaczego warto

Dla par
Najlepsza lokalizacja

Gdzie

  • Cinque Terre

Szczegóły

  • 2 noclegi dla dwojga w Perla Marina w La Spezia

  • wyżywienie: własne

  • 7/10 na Trivago

  • przykładowy najtańszy termin: 1-3 października

Inne przykładowe najtańsze terminy:

Między czerwcem a sierpień ceny wahają się od 509 zł/os na dwie noce do 556 zł/os za dwie noce. Wrzesień: 470 zł/os za 2 noce.

Dodatkowe informacje

Lotów oraz wynajmu samochodu w dobrej cenie możecie poszukać tutaj:

🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹

Uwaga

Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Ilość miejsc może być ograniczona. Mogą obowiązywać specjalne warunki.

🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia czy długość pobytu. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

Zdjęcia

Tagi

WellnessCity BreakKrótki urlopLatoEuropaPoniżej 100 złRomantycznieWakacje szkolneWeekendWiosnaJesień
Zgłoś wątpliwości prawne